top of page
Akustik Tourism Center
Akustik Tourism Center

Sektör:

Turizm Hizmetleri

Çalışan Sayısı:

175

Kuruluş:

1997

güvenilir ve destekçi” kimliği sayesinde, yıllar içerisinde başarılı organizasyon şirketleri ve acentelerle sağlam iş birlikleri kurmuş ve pek çok önemli kongre, seminer, sempozyum, konferans, bayi teşvik gezileri, ürün lansmanları, kültür turları ve benzeri toplantılara profesyonel destek vermiştir.

Akustik sahip olduğu deneyim ve profesyonel ekipleriyle; VIP hizmetler, bilet alım, otel-restoran-kulüp rezervasyonları, karşılama-uğurlama, otomobil-minibüs-otobüs ya da donanımlı VIP araçlarla transferler, yabancı dillere hakim kokartlı rehberler ile kültür turları, karayolu veya deniz turları, macera-eğlence-hobi aktiviteleri, araç kiralama, lojistik destek ve güvenlik gibi hizmetleri de tek bir yapı üzerinden çözmenin avantaj ve rahatlığını sunmaktadır.

Dikkatle planlanmış, prestijli, başarılı ve ses getiren pek çok organizasyona imza atmış olan Akustik markası, kemik kadrosu, tecrübesi ve referanslarıyla müşteri memnuniyetini her geçen gün artırmaktadır.

HAKKINDA

1994 yılında Özlem ve Tolga Toprak çiftinin İngilizce rehberlik kokartı alarak turizm hayatına başlaması ile Akustik Turizm’in temelleri atılır.

1997 yılında Bodrum’da seyahat acentesi olarak kurulan Akustik, bugün Bodrum’un yanı sıra İzmir, Antalya, İstanbul, Dalaman ve Trabzon’daki ofisleriyle faaliyetlerini sürdürmektedir.

Zaman içerisinde yatırım alanlarını genişleten Akustik, hizmet alanları arasına, kapsamlı transfer hizmetleri, yat gezileri, araç kiralama, uçak bilet satışı, otel rezervasyon ve Trabzon’da konaklama hizmetlerini eklemiştir.

Akustik’i sektöründe farklı ve başarılı kılan en önemli özelliği; hizmet verdiği firmaların ihtiyaç duyduğu her organizasyonda ve her alanda güvenilir bir çözüm ortağı olmasıdır.

Akustik; “dürüst,...

HAKKINDA

1994 yılında Özlem ve Tolga Toprak çiftinin İngilizce rehberlik kokartı alarak turizm hayatına başlaması ile Akustik Turizm’in temelleri atılır. 1997 yılında Bodrum’da seyahat acentesi olarak kurulan Akustik, bugün Bodrum’un yanı sıra İzmir, Antalya, İstanbul, Dalaman ve Trabzon’daki ofisleriyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Zaman içerisinde yatırım alanlarını genişleten Akustik, hizmet alanları arasına, kapsamlı transfer hizmetleri, yat gezileri, araç kiralama, uçak bilet satışı, otel rezervasyon ve Trabzon’da konaklama hizmetlerini eklemiştir. Akustik’i sektöründe farklı ve başarılı kılan en önemli özelliği; hizmet verdiği firmaların ihtiyaç duyduğu her organizasyonda ve her alanda güvenilir bir çözüm ortağı olmasıdır. Akustik; “dürüst, güvenilir ve destekçi” kimliği sayesinde, yıllar içerisinde başarılı organizasyon şirketleri ve acentelerle sağlam iş birlikleri kurmuş ve pek çok önemli kongre, seminer, sempozyum, konferans, bayi teşvik gezileri, ürün lansmanları, kültür turları ve benzeri toplantılara profesyonel destek vermiştir. Akustik sahip olduğu deneyim ve profesyonel ekipleriyle; VIP hizmetler, bilet alım, otel-restoran-kulüp rezervasyonları, karşılama-uğurlama, otomobil-minibüs-otobüs ya da donanımlı VIP araçlarla transferler, yabancı dillere hakim kokartlı rehberler ile kültür turları, karayolu veya deniz turları, macera-eğlence-hobi aktiviteleri, araç kiralama, lojistik destek ve güvenlik gibi hizmetleri de tek bir yapı üzerinden çözmenin avantaj ve rahatlığını sunmaktadır. Dikkatle planlanmış, prestijli, başarılı ve ses getiren pek çok organizasyona imza atmış olan Akustik markası, kemik kadrosu, tecrübesi ve referanslarıyla müşteri memnuniyetini her geçen gün artırmaktadır.

R. Nedim Oral - Genel Müdür

Happy Place to Work anket sürecinin profesyonel bir bakış açısıyla, titizlikle ve gizlilikle yürütüldüğüne şahit olduk. Şirketimizin önemsediği çalışan bağlılığı, çalışan mutluluğu, işyeri aidiyeti gibi önemli konuları içeren bir anket içeriği olması bizi memnun etti. Anket; arkadaşlarımızın mutluluk seviyesini, iletişimlerini daha ileriye taşıyabilmek adına yeni uygulamalar açısından daha verimli çalışmalar yapmamıza da olanak sağlamış oldu. Özellikle çalışma arkadaşlarımız ile ulaşacağımız ortak hedefler, birlikte yol alacağımız uzun bir yolculuğumuz var. Şirketimizin hedeflerine ulaşması için gerekli bilgi ve donanıma sahip, aidiyet seviyesi yüksek çalışanlardan oluşan bir şirket olma yolunda ilerlemeye devam edecektir.
R. Nedim Oral - Genel Müdür

KÜLTÜR

ÇALIŞAN GÖRÜŞLERİ

Kültür

+70

OLANAKLAR / YAN HAKLAR

Profesyonel Gelişim İmkanları

+70

Ofis Olanakları

+70

Çeşitlilik

+70

Ücret, Yan Haklar ve Emeklilik

+70

Sağlıklı Yaşam ve Sağlık Sigortası

+70

Çocuk Bakımı ve Ebeveyn İzni Yardımları

+70

+70

Tatil ve İzin

ÇALIŞAN DENEYİMİ

Q.

Add a Title

Add a Title

Add a Title

Add paragraph text. Click “Edit Text” to customize this theme across your site. You can update and reuse text themes.

A.

"ÇOK İYİ" Çalışan Deneyimini sunan çok mutlu bir şirkete katılmak ister misiniz?

Nasıl Kutladılar