top of page
Aytemiz
Aytemiz

Sektör:

Akaryakıt

Çalışan Sayısı:

368

Kuruluş:

2009

İzmit, Kırıkkale, Trabzon ve Alanya’da da 250 bin metreküp kapasiteli depolama ve dolum terminalleri bulunmaktadır.

Akaryakıt sektörünün genç ve dinamik markası olan Aytemiz, şaşırtan hizmetleri, teknolojik altyapısı ve yüksek müşteri memnuniyeti ile en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır.

Aytemiz, istasyonlarını bir akaryakıt satış noktası olmanın ötesine taşıyarak sektöründe pek çok ilke ve başarılı projeye imza atmıştır. 2017 yılında yarattığı ‘Motorcu Dostu İstasyon’ konsepti, 2019 yılında sektörüne öncülük ederek müşterilerine sunduğu Self Servis hizmeti, 2020 yılında hayata geçirdiği ve istasyona gelmeden akaryakıt satın alma imkanı sunan yenilikçi Aytemiz Vaay uygulaması ile teknolojik ve ilham veren projelerin yaratıcısı olmuştur.

Aytemiz markası bugün itibari ile 77 ilde 590 akaryakıt istasyonuyla ayda 6 milyondan fazla sürücüyü, sürekli müşteri memnuniyeti ilkesi ile ağırlamaktadır.

Aytemiz, Türkiye’nin en büyük 500 şirketinin belirlendiği Fortune 500 araştırmasına göre 2022 yılında 50. sırada yer almaktadır.

#BiKereAytemizHepAytemiz

HAKKINDA

1963 yılında kurulduğundan bugüne akaryakıt sektöründe kesintisiz bir şekilde faaliyetlerini sürdüren Aytemiz Akaryakıt A.Ş, 2009 yılından itibaren Aytemiz markası ile hizmet vermektedir.

Sektörde önemli bir konuma ve marka değerine sahip olan Aytemiz, Nisan 2023 tarihi itibariyle Tataristan merkezli, Rusya Federasyonu içerisindeki en büyük petrol ve gaz şirketlerinden olan TATNEFT’ in bünyesine katılmıştır. Aytemiz markası, Nisan 2023 itibari ile faaliyetlerine global enerji piyasasında 80 yılı aşkın bir deneyime sahip olan TATNEFT Grup çatısı altında devam etmektedir.

Güçlü ikmal ve depolama kapasitesi ile sektörde öne çıkan Aytemiz’in, Türkiye’nin farklı bölgelerinde 10 ikmal noktası, Mersin,...

HAKKINDA

1963 yılında kurulduğundan bugüne akaryakıt sektöründe kesintisiz bir şekilde faaliyetlerini sürdüren Aytemiz Akaryakıt A.Ş, 2009 yılından itibaren Aytemiz markası ile hizmet vermektedir. Sektörde önemli bir konuma ve marka değerine sahip olan Aytemiz, Nisan 2023 tarihi itibariyle Tataristan merkezli, Rusya Federasyonu içerisindeki en büyük petrol ve gaz şirketlerinden olan TATNEFT’ in bünyesine katılmıştır. Aytemiz markası, Nisan 2023 itibari ile faaliyetlerine global enerji piyasasında 80 yılı aşkın bir deneyime sahip olan TATNEFT Grup çatısı altında devam etmektedir. Güçlü ikmal ve depolama kapasitesi ile sektörde öne çıkan Aytemiz’in, Türkiye’nin farklı bölgelerinde 10 ikmal noktası, Mersin, İzmit, Kırıkkale, Trabzon ve Alanya’da da 250 bin metreküp kapasiteli depolama ve dolum terminalleri bulunmaktadır. Akaryakıt sektörünün genç ve dinamik markası olan Aytemiz, şaşırtan hizmetleri, teknolojik altyapısı ve yüksek müşteri memnuniyeti ile en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Aytemiz, istasyonlarını bir akaryakıt satış noktası olmanın ötesine taşıyarak sektöründe pek çok ilke ve başarılı projeye imza atmıştır. 2017 yılında yarattığı ‘Motorcu Dostu İstasyon’ konsepti, 2019 yılında sektörüne öncülük ederek müşterilerine sunduğu Self Servis hizmeti, 2020 yılında hayata geçirdiği ve istasyona gelmeden akaryakıt satın alma imkanı sunan yenilikçi Aytemiz Vaay uygulaması ile teknolojik ve ilham veren projelerin yaratıcısı olmuştur. Aytemiz markası bugün itibari ile 77 ilde 590 akaryakıt istasyonuyla ayda 6 milyondan fazla sürücüyü, sürekli müşteri memnuniyeti ilkesi ile ağırlamaktadır. Aytemiz, Türkiye’nin en büyük 500 şirketinin belirlendiği Fortune 500 araştırmasına göre 2022 yılında 50. sırada yer almaktadır. #BiKereAytemizHepAytemiz

Ahmet Eke - Genel Müdür

Happy Place to Work ödülü, sadece bir başarı değil, aynı zamanda Aytemiz çalışanlarının memnuniyetini ve mutluluğunu şeffaf bir şekilde tescillediğimizi gösteren ve aynı zamanda her bir çalışanımızın Aytemiz’e olan katkısını da kutlayan bir ödül. Happy Place to Work süreçleri, aslında çalışma ortamımızı daha mutlu ve iş yaşamlarını destekleyici hale getirmek için gösterdiğimiz çabaların karşılığını aldığımızı gösteriyor. Kazandığımız bu ödül bizim için sadece bir başarı değil, aynı zamanda her bir çalışanımızın mutluluğuna verdiğimiz değerin de bir ifadesi.
Ahmet Eke - Genel Müdür

KÜLTÜR

İşbirliği ve Dayanışma

Şeffaf Yönetim

Tanıma & Takdir

ÇALIŞAN GÖRÜŞLERİ

Rahat Kıyafet Politikası

Açık Kapı Politikası

Ters Mentorluk

Kültür

+21

OLANAKLAR / YAN HAKLAR

Kişiye Özel Gelişim Planları

Öğrenme & Gelişim Programları

Eğitim ve Kurs Desteği

Profesyonel Gelişim İmkanları

+14

Gündelik Kıyafet Kodu

Yemek Kartı

Yemekhane

Ofis Olanakları

+12

Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Komiteleri

Farklı Kültürel Etkinlikler

Eşit İstihdam Fırsatı Politikası

Çeşitlilik

+9

Ücret, Yan Haklar ve Emeklilik

+70

Tele-sağlık Hizmetleri

Yerinde Fitness Merkezi

Sağlık Taramaları

Sağlıklı Yaşam ve Sağlık Sigortası

+1

Emzirme Odaları

İşe Dönüş Programları

Bebek Bakım Paketi

Çocuk Bakımı ve Ebeveyn İzni Yardımları

+70

Vefat İzni

Mazeret İzni