top of page
Defacto
Defacto

Sektör:

Giyim

Çalışan Sayısı:

Kuruluş:

2003

moda konsepti sunmaya adadık. Çünkü; herkesin önce kendini sevmesinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bizi biz yapan şeylerden biri de stilimiz. Giydiklerimizi kendimize yakıştırmanın en kolay yolu ise içimizden geldiği gibi görünmemiz.

Şimdi herkesi içinden geldiği gibi görünmeye ve iyi hissetmeye davet ediyoruz.

HAKKINDA

Global bir Türk markası olma amacıyla çalışmalarımızı sürdürerek 100 ülkede 500’ü aşkın mağazamız ve online pazar yerleri ile tüm dünyada milyonlarca müşterinin hayatına dokunduk. Yeniliği ve yenilenmeyi kurum kültürümüz olarak benimsedik. Bu doğrultuda, her yaştan tüketicinin ihtiyacına yönelik, DeFacto BABY, DeFacto KIDS, DeFacto FIT, DeFacto COOL, DeFacto LIFE, DeFacto MODEST, DeFacto PLUS, DeFacto STUDIO, DeFacto LIFE markalarımızı müşterilerimizle buluşturduk. ‘Ulaşılabilir Moda’ kavramının kurucusu olarak kaliteli ürünlerimizi ulaşılabilir fiyatlarla her kesimden tüketiciye ulaştırdık.


15 binden fazla ferdi bulunan DeFacto Ailesi olarak 'önce kendini sevmelisin' mottosuyla kendimizi, herkesin rahat ve iyi hissedeceği bir...

HAKKINDA

Global bir Türk markası olma amacıyla çalışmalarımızı sürdürerek 100 ülkede 500’ü aşkın mağazamız ve online pazar yerleri ile tüm dünyada milyonlarca müşterinin hayatına dokunduk. Yeniliği ve yenilenmeyi kurum kültürümüz olarak benimsedik. Bu doğrultuda, her yaştan tüketicinin ihtiyacına yönelik, DeFacto BABY, DeFacto KIDS, DeFacto FIT, DeFacto COOL, DeFacto LIFE, DeFacto MODEST, DeFacto PLUS, DeFacto STUDIO, DeFacto LIFE markalarımızı müşterilerimizle buluşturduk. ‘Ulaşılabilir Moda’ kavramının kurucusu olarak kaliteli ürünlerimizi ulaşılabilir fiyatlarla her kesimden tüketiciye ulaştırdık. 15 binden fazla ferdi bulunan DeFacto Ailesi olarak 'önce kendini sevmelisin' mottosuyla kendimizi, herkesin rahat ve iyi hissedeceği bir moda konsepti sunmaya adadık. Çünkü; herkesin önce kendini sevmesinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bizi biz yapan şeylerden biri de stilimiz. Giydiklerimizi kendimize yakıştırmanın en kolay yolu ise içimizden geldiği gibi görünmemiz. Şimdi herkesi içinden geldiği gibi görünmeye ve iyi hissetmeye davet ediyoruz.

KÜLTÜR

ÇALIŞAN GÖRÜŞLERİ

Kültür

+70

OLANAKLAR / YAN HAKLAR

Profesyonel Gelişim İmkanları

+70

Ofis Olanakları

+70

Çeşitlilik

+70

Ücret, Yan Haklar ve Emeklilik

+70

Sağlıklı Yaşam ve Sağlık Sigortası

+70

Çocuk Bakımı ve Ebeveyn İzni Yardımları

+70

+70

Tatil ve İzin

ÇALIŞAN DENEYİMİ

Q.

Add a Title

Add a Title

Add a Title

Add paragraph text. Click “Edit Text” to customize this theme across your site. You can update and reuse text themes.

A.

"undefined" Çalışan Deneyimini sunan çok mutlu bir şirkete katılmak ister misiniz?

Nasıl Kutladılar