top of page
FEV Türkiye
FEV Türkiye

Sektör:

Bilişim

Çalışan Sayısı:

491

Kuruluş:

2011

şeyin üzerinde hareket eden sürdürülebilir mobilite, enerji ve yazılıma dayalı daha iyi, daha temiz bir geleceğe evrilir. Şirketin ortakları, çalışanları ve dünya için. #FeelEVolution

Teknoloji ve Sanayinin Merkezi Kocaeli’ye Değer Katanlar Ödül Töreni’nde Cumhurbaşkanımız tarafından En Fazla İstihdam Sağlayan Teknoloji Şirketleri ödülünü almış. Dünyanın önde gelen otomotiv mühendislik yayını ATZ Worldwide 2021 9. sayısında yer almıştır.

HAKKINDA

Otomotiv endüstrisinde anahtar teslim mühendislik çözümleri sunan FEV Turkey, araç geliştirme, yazılım, otonom sürüş, elektrikli ve geleneksel tahrik sistemleri konularında faaliyet göstermek üzere Aralık 2011’de kurulmuş olup İTÜ ARI Teknokent, Yıldız Teknopark, Teknopark İstanbul, Bilişim Vadisi, ODTÜ Teknokent, Teknopark İzmir ve Ulutek Teknopark ofislerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. FEV Türkiye, uluslararası deneyime sahip 500’den fazla uzmandan oluşan kadrosuyla akıllı hareketlilik ve yazılım, araç geliştirme ve tahrik sistemleri konularında mühendislik hizmetleri sunmaktadır.

FEV, yalnızca bugünün ihtiyaçlarını karşılamayan, aynı zamanda yarının ihtiyaçlarını da karşılayan çözümler hayal etmektedir. Sonuç olarak, FEV sürekli olarak gelişmekte ve her...

HAKKINDA

Otomotiv endüstrisinde anahtar teslim mühendislik çözümleri sunan FEV Turkey, araç geliştirme, yazılım, otonom sürüş, elektrikli ve geleneksel tahrik sistemleri konularında faaliyet göstermek üzere Aralık 2011’de kurulmuş olup İTÜ ARI Teknokent, Yıldız Teknopark, Teknopark İstanbul, Bilişim Vadisi, ODTÜ Teknokent, Teknopark İzmir ve Ulutek Teknopark ofislerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. FEV Türkiye, uluslararası deneyime sahip 500’den fazla uzmandan oluşan kadrosuyla akıllı hareketlilik ve yazılım, araç geliştirme ve tahrik sistemleri konularında mühendislik hizmetleri sunmaktadır. FEV, yalnızca bugünün ihtiyaçlarını karşılamayan, aynı zamanda yarının ihtiyaçlarını da karşılayan çözümler hayal etmektedir. Sonuç olarak, FEV sürekli olarak gelişmekte ve her şeyin üzerinde hareket eden sürdürülebilir mobilite, enerji ve yazılıma dayalı daha iyi, daha temiz bir geleceğe evrilir. Şirketin ortakları, çalışanları ve dünya için. #FeelEVolution Teknoloji ve Sanayinin Merkezi Kocaeli’ye Değer Katanlar Ödül Töreni’nde Cumhurbaşkanımız tarafından En Fazla İstihdam Sağlayan Teknoloji Şirketleri ödülünü almış. Dünyanın önde gelen otomotiv mühendislik yayını ATZ Worldwide 2021 9. sayısında yer almıştır.

KÜLTÜR

ÇALIŞAN GÖRÜŞLERİ

Kültür

+70

OLANAKLAR / YAN HAKLAR

Profesyonel Gelişim İmkanları

+70

Ofis Olanakları

+70

Çeşitlilik

+70

Ücret, Yan Haklar ve Emeklilik

+70

Sağlıklı Yaşam ve Sağlık Sigortası

+70

Çocuk Bakımı ve Ebeveyn İzni Yardımları

+70

+70

Tatil ve İzin

ÇALIŞAN DENEYİMİ

Q.

Add a Title

Add a Title

Add a Title

Add paragraph text. Click “Edit Text” to customize this theme across your site. You can update and reuse text themes.

A.

"undefined" Çalışan Deneyimini sunan çok mutlu bir şirkete katılmak ister misiniz?

Nasıl Kutladılar