top of page
İSDS Güvenlik
İSDS Güvenlik

Sektör:

Güvenlik Hizmetleri

Çalışan Sayısı:

170

Kuruluş:

2020

güvenlik hizmetinin sürekli geliştirilebilir ve sürdürülebilir olduğu anlayışla sunmaktadır. İSDS Güvenlik, kendi çalışma alanında önde gelen bir firma olma mottosuyla yola çıkarak, Türkiye ve dünyada adından söz ettiren kuruluşlara elektronik ve özel güvenlik hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Son teknolojiyi ısrarlı bir şekilde takip eden firmamız maddi kaygıların ötesinde müşterilerinin can ve mal güvenliğini sağlamayı önceliği haline getirmiştir.Ayrıca İSDS Güvenlik, Türkiye’de bu alanda yer alan eğitim açığını da göz önünde bulundurarak yeni nesil güvenlik anlayışıyla, donanımlı personel açığını tamamlamak adına eğitim hizmeti de vermektedir.

HAKKINDA

İSDS Güvenlik uzun yıllar boyunca güvenlik hizmetleri sektöründen edindiği tecrübeyi, hizmet verdiği markalara doğrudan aktarabilmek adına 2020 yılında kurulmuştur. Tecrübeyi alanındaki yeniliklere uygun bir biçimde entegre eden İSDS Güvenlik, dünya standartlarında hizmet vererek ‘Huzur ve Güven’in yaşamın en önemli değeri olduğu ilkesini benimsemiştir.İSDS işyerlerinden konutlara kadar her türlü alanda oluşabilecek tehlike ve tehditleri ortadan kaldırmak için öncelikle analiz, risk yönetimi ile planlama adımlarının hızlı bir şekilde tesis ederek doğru kaynak kullanımıyla hızlı ve etkin güvenlik ortamı sağlar.Yetenekli, genç çalışanlar ile sektör deneyimi olan profesyonelleri bir araya getirerek ekibini oluşturan firmamız...

HAKKINDA

İSDS Güvenlik uzun yıllar boyunca güvenlik hizmetleri sektöründen edindiği tecrübeyi, hizmet verdiği markalara doğrudan aktarabilmek adına 2020 yılında kurulmuştur. Tecrübeyi alanındaki yeniliklere uygun bir biçimde entegre eden İSDS Güvenlik, dünya standartlarında hizmet vererek ‘Huzur ve Güven’in yaşamın en önemli değeri olduğu ilkesini benimsemiştir. ​ İSDS işyerlerinden konutlara kadar her türlü alanda oluşabilecek tehlike ve tehditleri ortadan kaldırmak için öncelikle analiz, risk yönetimi ile planlama adımlarının hızlı bir şekilde tesis ederek doğru kaynak kullanımıyla hızlı ve etkin güvenlik ortamı sağlar. ​ Yetenekli, genç çalışanlar ile sektör deneyimi olan profesyonelleri bir araya getirerek ekibini oluşturan firmamız güvenlik hizmetinin sürekli geliştirilebilir ve sürdürülebilir olduğu anlayışla sunmaktadır. İSDS Güvenlik, kendi çalışma alanında önde gelen bir firma olma mottosuyla yola çıkarak, Türkiye ve dünyada adından söz ettiren kuruluşlara elektronik ve özel güvenlik hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Son teknolojiyi ısrarlı bir şekilde takip eden firmamız maddi kaygıların ötesinde müşterilerinin can ve mal güvenliğini sağlamayı önceliği haline getirmiştir. ​ Ayrıca İSDS Güvenlik, Türkiye’de bu alanda yer alan eğitim açığını da göz önünde bulundurarak yeni nesil güvenlik anlayışıyla, donanımlı personel açığını tamamlamak adına eğitim hizmeti de vermektedir.

İlker Doğan - Kurucu

Bu süreç bizler adına hedeflerimizi gerçekleştirirken nelere dikkat etmemizi çok net bir şekilde ortaya koymuştur. Eksik yönlerimizin farkına varmamızı sağlamıştır. Daha çok katılım ve memnuniyet sağlanması adına neler yapmamız gerektiği konusunda bir öngörü oluşturmuştur. Çalışanlarımızın memnun olmadığı hususlara eğilmemiz gerektiği ve bu alanlarda yapılması gerekenlerin en kısa sürede yapılması hedeflerimiz arasında yerini almıştır.
İlker Doğan - Kurucu

KÜLTÜR

Profesyonel Gelişim

Takdir ve Ödüllendirme

İşbirliği ve Dayanışma

ÇALIŞAN GÖRÜŞLERİ

Şeffaf Yönetim

Çapraz Fonksiyonel Eğitim

Sosyal Etkinlikler

Kültür

+24

OLANAKLAR / YAN HAKLAR

Öğrenme & Gelişim Programları

Eğitim ve Kurs Desteği

Sertifikasyon ve Lisans Desteği

Profesyonel Gelişim İmkanları

+14

Gündelik Kıyafet Kodu

Yemek Kartı

Ücretsiz Atıştırmalıklar & İçecekler

Ofis Olanakları

+13

Çeşitlilik Raporlama ve İzleme

Çeşitlilik Elçileri

Yaş Eşitliği Programları

Çeşitlilik

+12

Ücret, Yan Haklar ve Emeklilik

+70

Hayat Sigortası

Mental Sağlık Faydaları

Tele-sağlık Hizmetleri

Sağlıklı Yaşam ve Sağlık Sigortası

+7

Ücretli Ebeveyn İzni

Uzatılmış Anne/Baba İzni

Çocuk Bakımı Sübvansiyonları

Çocuk Bakımı ve Ebeveyn İzni Yardımları

+6

Hastalık İzni

Yenilenme İzni

Gönüllü Hizmet İzni

+3

Tatil ve İzin

ÇALIŞAN DENEYİMİ