top of page
Multinet Up
Multinet Up

Sektör:

Ödeme Sistemleri

Çalışan Sayısı:

552

Kuruluş:

1999

şirketlerin çalışan yan hakları, teşvik ve ödüllendirme sistemleri gibi ihtiyaçlarına ve şirket çalışanlarının, akaryakıt ve konaklama masraflarının yönetimine yönelik yeni nesil çözümler sunar. Ayrıca, toplu satın alma ve tedarik zinciri çözümü ile işletmelerin operasyonel giderlerinin maliyet avantajıyla yönetilmesini sağlar. Teknoloji şirketi inventiv ile kurumlara dijital cüzdan, mobil pos ve sadakat programı geliştirir, siber güvenlik çözümleri üretir.

HAKKINDA

1999 yılında kurulan Multinet Up, geliştirdiği yenilikçi teknolojiler ve ödeme çözümleri ile kurumlara, kart kullanıcılarına, üye iş yerlerine ve tedarikçilerine değer katan hizmetler sunmaktadır. Multinet Up, sektöre kazandırdığı alternatif ödeme yöntemleri ve entegre çözümlerle farklı sektörleri birleştiren büyük bir ekosistemi yönetmektedir. 2010 yılında Up Group bünyesine katılan şirket, Fransız – Türk ortaklığı olarak; 552 çalışanı, 1,5 milyondan fazla kart kullanıcısı, 57 binden fazla anlaşmalı noktası ve 37 binden fazla kurumsal müşterisi ile Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet göstermektedir. Kurumların çalışana bağlı giderlerinin yönetimini avantajlı bir şekilde yönetmesini sağlayan Multinet Up,...

HAKKINDA

1999 yılında kurulan Multinet Up, geliştirdiği yenilikçi teknolojiler ve ödeme çözümleri ile kurumlara, kart kullanıcılarına, üye iş yerlerine ve tedarikçilerine değer katan hizmetler sunmaktadır. Multinet Up, sektöre kazandırdığı alternatif ödeme yöntemleri ve entegre çözümlerle farklı sektörleri birleştiren büyük bir ekosistemi yönetmektedir. 2010 yılında Up Group bünyesine katılan şirket, Fransız – Türk ortaklığı olarak; 552 çalışanı, 1,5 milyondan fazla kart kullanıcısı, 57 binden fazla anlaşmalı noktası ve 37 binden fazla kurumsal müşterisi ile Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet göstermektedir. Kurumların çalışana bağlı giderlerinin yönetimini avantajlı bir şekilde yönetmesini sağlayan Multinet Up, şirketlerin çalışan yan hakları, teşvik ve ödüllendirme sistemleri gibi ihtiyaçlarına ve şirket çalışanlarının, akaryakıt ve konaklama masraflarının yönetimine yönelik yeni nesil çözümler sunar. Ayrıca, toplu satın alma ve tedarik zinciri çözümü ile işletmelerin operasyonel giderlerinin maliyet avantajıyla yönetilmesini sağlar. Teknoloji şirketi inventiv ile kurumlara dijital cüzdan, mobil pos ve sadakat programı geliştirir, siber güvenlik çözümleri üretir.

Ali Emre Sever - CEO

İnsan yönetimi uygulamalarımızın başarı, gurur ve güven gibi boyutlarıyla detaylı olarak analiz edildiği bu süreçte Multinet Up’lı arkadaşlarımızın cinsiyet, yaş ve şirkette çalışma süreci gibi farklılıklarını da gözeterek memnuniyet ölçümü yapıldı. Bu detaylı ve iyi tasarlanmış ölçüm kriterlerinin, Multinet Up’ta senelerdir titizlikle yürüttüğümüz çalışmaları analitik olarak değerlendirebilecek nitelikte olması, elde ettiğimiz skorun anlamını bizim için çok daha değerli kıldı. Çalışanların değerlendirmesine ilaveten bağımsız bir bilim kurulunun değerlendirmesinin baz alındığı HPW araştırmasında yüksek skor almış olmaktan gurur duyduk. Önümüzdeki süreçte de en önemli paydaşımız olan Multinet Up çalışanlarının deneyimine yatırım yapmaya devam edeceğiz.
Ali Emre Sever - CEO

KÜLTÜR

Şeffaf Yönetim

İş Özel Yaşam Dengesi

İşbirliği ve Dayanışma

ÇALIŞAN GÖRÜŞLERİ

Rekabet yerine İşbirliği

Şirket İçi İntranet

Şirket Gezileri

Kültür

+26

OLANAKLAR / YAN HAKLAR

Öğrenme & Gelişim Programları

Eğitim ve Kurs Desteği

Sertifikasyon ve Lisans Desteği

Profesyonel Gelişim İmkanları

+17

Öğrenme ve Gelişim Alanları

Çalışan İndirimleri

Otopark

Ofis Olanakları

+13

Çeşitlilik ve Kapsayıcılık Komiteleri

Farkındalık Eğitimleri

Eşit İstihdam Fırsatı Politikası

Çeşitlilik

+13

Ücret, Yan Haklar ve Emeklilik

+70

Mental Sağlık Faydaları

Wellness Programları

Sağlık ve İyi Olma Programları

Sağlıklı Yaşam ve Sağlık Sigortası

+4

Ücretli Ebeveyn İzni

Uzatılmış Anne/Baba İzni

Ebeveyn Destek Grupları

Çocuk Bakımı ve Ebeveyn İzni Yardımları

+2

Hastalık İzni

Gönüllü Hizmet İzni

Vefat İzni

+2

Tatil ve İzin

ÇALIŞAN DENEYİMİ