top of page
NGTech
NGTech

Sektör:

BT Danışmanlık Hizmetleri

Çalışan Sayısı:

38

Kuruluş:

2015

olan ürünleri sunarız.

Uzmanlığımız Memnuniyetiniz
Kurulduğumuz ilk günden bu yana sizlere sadece uzmanı olduğumuz ürün ve hizmetleri sunuyoruz. Bunun yanında tüm çözümlerimiz tamamen ihtiyacını karşılamak üzeredir. İhtiyaçlarınızı belirler ve tamamen memnuniyet odaklı çalışırız.

HAKKINDA

Müşterilerimizin teknolojik ihtiyaçlarının belirlenmesi, çözümün oluşturulması, danışmanlık, projelendirme, devreye alma ve satış sonrası desteği kapsayan aşamalardan oluşmaktadır. NGTech tüm bu süreçlerde müşterileri ile birebir iletişimi ön planda tuturak maksimum fayda ve memnuniyeti sağlamayı görev edinmiştir.

Baştan Uca Teknolojik Çözümler
NGTech olarak, bilişim sektöründe teknolojinin nabzını tutan, “entegretör” kimliğine sahip bir firmayız. Analiz – Projelendirme – Devreye Alma ekseninde baştan uca; önce ihtiyaçlarının belirler, sonra çözümler üretir ve son olarak projenin uygulanmasını sağlarız. Ardından danışmanlık ve satış sonrası destek hizmetlerimizle de her zaman yanınızdayız. Tüm bu süreçlerde sizlerle birebir iletişimi önemser, tam ihtiyacınız...

HAKKINDA

Müşterilerimizin teknolojik ihtiyaçlarının belirlenmesi, çözümün oluşturulması, danışmanlık, projelendirme, devreye alma ve satış sonrası desteği kapsayan aşamalardan oluşmaktadır. NGTech tüm bu süreçlerde müşterileri ile birebir iletişimi ön planda tuturak maksimum fayda ve memnuniyeti sağlamayı görev edinmiştir. Baştan Uca Teknolojik Çözümler NGTech olarak, bilişim sektöründe teknolojinin nabzını tutan, “entegretör” kimliğine sahip bir firmayız. Analiz – Projelendirme – Devreye Alma ekseninde baştan uca; önce ihtiyaçlarının belirler, sonra çözümler üretir ve son olarak projenin uygulanmasını sağlarız. Ardından danışmanlık ve satış sonrası destek hizmetlerimizle de her zaman yanınızdayız. Tüm bu süreçlerde sizlerle birebir iletişimi önemser, tam ihtiyacınız olan ürünleri sunarız. Uzmanlığımız Memnuniyetiniz Kurulduğumuz ilk günden bu yana sizlere sadece uzmanı olduğumuz ürün ve hizmetleri sunuyoruz. Bunun yanında tüm çözümlerimiz tamamen ihtiyacını karşılamak üzeredir. İhtiyaçlarınızı belirler ve tamamen memnuniyet odaklı çalışırız.

KÜLTÜR

ÇALIŞAN GÖRÜŞLERİ

Kültür

+70

OLANAKLAR / YAN HAKLAR

Profesyonel Gelişim İmkanları

+70

Ofis Olanakları

+70

Çeşitlilik

+70

Ücret, Yan Haklar ve Emeklilik

+70

Sağlıklı Yaşam ve Sağlık Sigortası

+70

Çocuk Bakımı ve Ebeveyn İzni Yardımları

+70

+70

Tatil ve İzin

ÇALIŞAN DENEYİMİ

Q.

Add a Title

Add a Title

Add a Title

Add paragraph text. Click “Edit Text” to customize this theme across your site. You can update and reuse text themes.

A.

"undefined" Çalışan Deneyimini sunan çok mutlu bir şirkete katılmak ister misiniz?

Nasıl Kutladılar