top of page
Okyanus Fly
Okyanus Fly

Sektör:

Çalışan Sayısı:

Kuruluş:

1993

HAKKINDA

Okyanusfly Spor Merkezi, 1993 yılında kurulan Zaimoğulları San. Tic. Ltd. Şti’ne aittir. Zaimoğulları San. Tic. Ltd. Şti 2001 yılında inşaatına başladığı Okyanusfly Spor Merkezini, 2003 yılında hizmete açarak, işletmeciliğini de üstlenmiştir.

Kuruluşundan itibaren her yıl yaptığı yatırımlarla sürekli olarak büyümekte ve gelişmekte olan Okyanusfly Spor Merkezi, misafirlerine Uluslararası standartların üstünde hizmet vermeyi kendisine amaç edinmiştir. 2400 m² kapalı alana, 2.500 m² açık alana sahip olan Okyanusfly Spor Merkezi ortalama her yıl 150.000 misafirine spor hizmeti vermektedir....

HAKKINDA

Okyanusfly Spor Merkezi, 1993 yılında kurulan Zaimoğulları San. Tic. Ltd. Şti’ne aittir. Zaimoğulları San. Tic. Ltd. Şti 2001 yılında inşaatına başladığı Okyanusfly Spor Merkezini, 2003 yılında hizmete açarak, işletmeciliğini de üstlenmiştir. Kuruluşundan itibaren her yıl yaptığı yatırımlarla sürekli olarak büyümekte ve gelişmekte olan Okyanusfly Spor Merkezi, misafirlerine Uluslararası standartların üstünde hizmet vermeyi kendisine amaç edinmiştir. 2400 m² kapalı alana, 2.500 m² açık alana sahip olan Okyanusfly Spor Merkezi ortalama her yıl 150.000 misafirine spor hizmeti vermektedir.

KÜLTÜR

ÇALIŞAN GÖRÜŞLERİ

Kültür

+70

OLANAKLAR / YAN HAKLAR

Profesyonel Gelişim İmkanları

+70

Ofis Olanakları

+70

Çeşitlilik

+70

Ücret, Yan Haklar ve Emeklilik

+70

Sağlıklı Yaşam ve Sağlık Sigortası

+70

Çocuk Bakımı ve Ebeveyn İzni Yardımları

+70

+70

Tatil ve İzin

ÇALIŞAN DENEYİMİ

Q.

Add a Title

Add a Title

Add a Title

Add paragraph text. Click “Edit Text” to customize this theme across your site. You can update and reuse text themes.

A.

"undefined" Çalışan Deneyimini sunan çok mutlu bir şirkete katılmak ister misiniz?

Nasıl Kutladılar