top of page
Özerden
Özerden

Sektör:

Ambalaj

Çalışan Sayısı:

136

Kuruluş:

1958

teşvik eden, ambalaj yaşam döngüsünün arttırılmasını sağlayan ve geri dönüşüm merkeziyetçi üretim anlayışı benimsenmiştir.

Değişimin öncüsü olan Özerden her koşulda üretimde sürekliliği sağlayarak ve kurulduğu yıldan bu yana AR-GE çalışmalarına önem vererek, alanında sektörün lider firmaları arasında yerini almıştır.

HAKKINDA

60 yılı aşkın süredir sektöründe istikrarı temsil ederek büyümeye ve gelişmeye devam eden Özerden, gelişebileceği tüm pazarlara ulaşmayı, yalıtım ve ambalaj çözümleri konusunda global hizmeti yerel destek olarak vermeyi kendine hedef edinmektedir.

Etkin olduğu pazarlarda güçlü ve geleceğe yön veren bir kurum olarak, hem ülkemiz hem de dünyanın sayılı ambalaj ve yalıtım üreticilerinden biri olma yönünde güvenilir adımlar atmaktadır. Özerden 'nin başarısının ardında, müşteri odaklı ve verimliliği merkeze alan bir yönetim anlayışı yer almaktadır. Sosyal sorumluluk projeleri yeşil geleceğe katkı sağlamak amacıyla yürütülmektedir. Bu amaç doğrultusunda çalışanlarımızın doğayı destekleyecek projelere katılımını...

HAKKINDA

60 yılı aşkın süredir sektöründe istikrarı temsil ederek büyümeye ve gelişmeye devam eden Özerden, gelişebileceği tüm pazarlara ulaşmayı, yalıtım ve ambalaj çözümleri konusunda global hizmeti yerel destek olarak vermeyi kendine hedef edinmektedir. Etkin olduğu pazarlarda güçlü ve geleceğe yön veren bir kurum olarak, hem ülkemiz hem de dünyanın sayılı ambalaj ve yalıtım üreticilerinden biri olma yönünde güvenilir adımlar atmaktadır. Özerden 'nin başarısının ardında, müşteri odaklı ve verimliliği merkeze alan bir yönetim anlayışı yer almaktadır. Sosyal sorumluluk projeleri yeşil geleceğe katkı sağlamak amacıyla yürütülmektedir. Bu amaç doğrultusunda çalışanlarımızın doğayı destekleyecek projelere katılımını teşvik eden, ambalaj yaşam döngüsünün arttırılmasını sağlayan ve geri dönüşüm merkeziyetçi üretim anlayışı benimsenmiştir. Değişimin öncüsü olan Özerden her koşulda üretimde sürekliliği sağlayarak ve kurulduğu yıldan bu yana AR-GE çalışmalarına önem vererek, alanında sektörün lider firmaları arasında yerini almıştır.

KÜLTÜR

Tanıma ve Takdir

Geri Bildirim Kültürü

Sosyal Etkinlikler

ÇALIŞAN GÖRÜŞLERİ

Rahat Kıyafet Politikası

Açık Kapı Politikası

Ters Mentorluk

Kültür

+20

OLANAKLAR / YAN HAKLAR

Öğrenme & Gelişim Programları

Eğitim ve Kurs Desteği

Sertifikasyon ve Lisans Desteği

Profesyonel Gelişim İmkanları

+11

Merkezi Konum

Açık Ofis Planı

Yerinde Fitness Merkezi

Ofis Olanakları

+12

Eşit İstihdam Fırsatı Politikası

Cinsiyet Eşitliği İnisiyatifleri

Eşit Kariyer Gelişimi Fırsatları

Çeşitlilik

+2

Ücret, Yan Haklar ve Emeklilik

+70

Yerinde Fitness Merkezi

Sağlıklı Yaşam ve Sağlık Sigortası

+70

Çocuk Bakımı ve Ebeveyn İzni Yardımları

+70

Vefat İzni

Mazeret İzni

+70

Tatil ve İzin

ÇALIŞAN DENEYİMİ

Başkalarına çalıştığım işyerinin ismini söylemekten gurur duyuyorum.

98%

Yaptığım işin sonuçlarını ve sağladığım katkıyı görebiliyorum.

96%

Daha uzun süre bu işletmede çalışmayı düşünüyorum.

96%

Bu işletmenin başarısı için elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım.