top of page
Siemens
Siemens

Sektör:

Teknoloji

Çalışan Sayısı:

0

Kuruluş:

1856

HAKKINDA

Siemens; elektrifikasyon, otomasyon ve dijitalizasyon alanlarına odaklanan, dünya çapında faaliyet gösteren etkin bir firmadır. Enerji verimliliği ve kaynak tasarrufu sağlayan teknolojilerin üretiminde dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olan Siemens, aynı zamanda enerji üretimi, enerji iletimi ve tıbbi teşhiste kullanılan sistemlerin tedarikinde de lider konumdadır. Şirket, altyapı ve endüstri çözümleri alanında öncü bir rol üstlenmektedir....

HAKKINDA

Siemens; elektrifikasyon, otomasyon ve dijitalizasyon alanlarına odaklanan, dünya çapında faaliyet gösteren etkin bir firmadır. Enerji verimliliği ve kaynak tasarrufu sağlayan teknolojilerin üretiminde dünyanın önde gelen şirketlerinden biri olan Siemens, aynı zamanda enerji üretimi, enerji iletimi ve tıbbi teşhiste kullanılan sistemlerin tedarikinde de lider konumdadır. Şirket, altyapı ve endüstri çözümleri alanında öncü bir rol üstlenmektedir.

Aslı Kunur - İnsan&Organizasyon Direktörü

Dünyada ve Türkiye’de teknolojiye öncülük eden bir şirket olarak dijital yetkinliklerimizden de aldığımız destekle çalışma arkadaşlarımızın yeni çalışma düzenine rahat şekilde uyum sağlamasını kolaylaştıracak projelere imza attık. Bu doğrultuda öncelikle #heryerofis diyerek esnek çalışma düzenimizi oluştururken bu dönüşümü destekleyecek çeşitli çalışmaları da hızla uygulamaya aldık. Siemens Türkiye olarak insanları merkeze alan yaklaşımımızın gücünü, bir adım daha öteye taşıyarak 1 Ekim 2021 tarihinden itibaren insan kaynakları bölümümüzü, insan&organizasyon olarak yeniden adlandırdık. Odağımızı, insan kaynağını istihdam etmenin ötesinde, insanı ve organizasyonu güçlendirmek doğrultusunda dönüştürüyoruz. Çünkü biz sürdürülebilir iş başarısının sürekli dönüşümle mümkün olabileceğine inanıyoruz.

Aslı Kunur - İnsan&Organizasyon Direktörü

KÜLTÜR

ÇALIŞAN GÖRÜŞLERİ

Kültür

+70

OLANAKLAR / YAN HAKLAR

Profesyonel Gelişim İmkanları

+70

Ofis Olanakları

+70

Çeşitlilik

+70

Ücret, Yan Haklar ve Emeklilik

+70

Sağlıklı Yaşam ve Sağlık Sigortası

+70

Çocuk Bakımı ve Ebeveyn İzni Yardımları

+70

+70

Tatil ve İzin

ÇALIŞAN DENEYİMİ

Q.

Add a Title

Add a Title

Add a Title

Add paragraph text. Click “Edit Text” to customize this theme across your site. You can update and reuse text themes.

A.

"undefined" Çalışan Deneyimini sunan çok mutlu bir şirkete katılmak ister misiniz?

İŞ İLANLARINI GÖRÜN

Nasıl Kutladılar