top of page
Siemens
Siemens

Sektör:

Teknoloji

Çalışan Sayısı:

0

Kuruluş:

1856

Energy adlı elektrik enerjisi iletimi ve üretiminde küresel bir lider olan Siemens Energy şirketinde azınlık hissesi bulunmaktadır. 30 Eylül 2021 tarihinde sona eren 2021 mali yılında Siemens Grubu, 62,3 milyar avro gelir ve 6,7 milyar avro net gelir elde etti. 30 Eylül 2021 itibarıyla şirket dünya genelinde yaklaşık 303.000 çalışana sahiptir.

HAKKINDA

Siemens AG (Berlin ve Münih), endüstri, altyapı, ulaşım ve sağlık alanlarına odaklanmış bir teknoloji şirketidir. Daha kaynak verimli fabrikalardan, dayanıklı tedarik zincirlerine ve daha akıllı binalar ve şebekelere, daha temiz ve konforlu ulaşımın yanı sıra ileri düzey sağlık hizmetlerine kadar, şirket gerçek değer katan bir amaçla teknoloji geliştiriyor. Gerçek ve dijital dünyaları birleştirerek, Siemens müşterilerine endüstrilerini ve pazarlarını dönüştürme gücü veriyor, milyarlarca insanın günlük yaşamını dönüştürmelerine yardımcı oluyor. Siemens ayrıca, sağlık hizmetlerinin geleceğini şekillendiren dünya çapında lider bir tıbbi teknoloji sağlayıcısı olan Siemens Healthineers şirketinin çoğunluk hissesine sahiptir. Ayrıca, Siemens...

HAKKINDA

Siemens AG (Berlin ve Münih), endüstri, altyapı, ulaşım ve sağlık alanlarına odaklanmış bir teknoloji şirketidir. Daha kaynak verimli fabrikalardan, dayanıklı tedarik zincirlerine ve daha akıllı binalar ve şebekelere, daha temiz ve konforlu ulaşımın yanı sıra ileri düzey sağlık hizmetlerine kadar, şirket gerçek değer katan bir amaçla teknoloji geliştiriyor. Gerçek ve dijital dünyaları birleştirerek, Siemens müşterilerine endüstrilerini ve pazarlarını dönüştürme gücü veriyor, milyarlarca insanın günlük yaşamını dönüştürmelerine yardımcı oluyor. Siemens ayrıca, sağlık hizmetlerinin geleceğini şekillendiren dünya çapında lider bir tıbbi teknoloji sağlayıcısı olan Siemens Healthineers şirketinin çoğunluk hissesine sahiptir. Ayrıca, Siemens Energy adlı elektrik enerjisi iletimi ve üretiminde küresel bir lider olan Siemens Energy şirketinde azınlık hissesi bulunmaktadır. 30 Eylül 2021 tarihinde sona eren 2021 mali yılında Siemens Grubu, 62,3 milyar avro gelir ve 6,7 milyar avro net gelir elde etti. 30 Eylül 2021 itibarıyla şirket dünya genelinde yaklaşık 303.000 çalışana sahiptir.

KÜLTÜR

ÇALIŞAN GÖRÜŞLERİ

Kültür

+70

OLANAKLAR / YAN HAKLAR

Profesyonel Gelişim İmkanları

+70

Ofis Olanakları

+70

Çeşitlilik

+70

Ücret, Yan Haklar ve Emeklilik

+70

Sağlıklı Yaşam ve Sağlık Sigortası

+70

Çocuk Bakımı ve Ebeveyn İzni Yardımları

+70

+70

Tatil ve İzin

ÇALIŞAN DENEYİMİ

Q.

Add a Title

Add a Title

Add a Title

Add paragraph text. Click “Edit Text” to customize this theme across your site. You can update and reuse text themes.

A.

"undefined" Çalışan Deneyimini sunan çok mutlu bir şirkete katılmak ister misiniz?

İŞ İLANLARINI GÖRÜN

Nasıl Kutladılar