top of page
TeamPro
TeamPro

Sektör:

Teknoloji İş Ortağı

Çalışan Sayısı:

60

Kuruluş:

2016

faydaya dayalı iş ortaklıkları geliştirmektedir.

2021 yılında Kapadokya Teknopark’ta Ar-Ge merkezini açan TeamPro, 2022 yılı itibarıyla SAP Partneri olarak S/4HANA ve ilgili SAP teknolojileri üzerinden Türkiye ve dünya genelindeki müşterilerine kapsamlı dijital dönüşüm hizmetleri sunmaktadır.

2023 yılı itibarıyla isim değişikliğine giderek TeamPro Teknoloji A.Ş. adı altında faaliyetlerine devam eden firmamız, sektördeki lider konumunu daha da pekiştirmeyi hedeflemektedir.

HAKKINDA

TeamPro, 2016 yılında kurulan ve SAP danışmanlığı alanında öncü bir hizmet anlayışını benimseyen prestijli bir kuruluştur. Firmamız, sektördeki nitelikli ve yenilikçi yaklaşımıyla dikkat çekmektedir. 10 yılı aşkın süredir birikim ve deneyime sahip danışmanlarımız, teknolojik yenilikleri sürekli takip ederek ve alanında önde gelen uzmanlarla iş birlikleri kurarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımaktadır. Bu yaklaşım, firmamızın sektördeki itibarını ve gücünü artırmada önemli bir rol oynamaktadır.

Global ve yerel ölçekte 100’den fazla müşteri portföyüne sahip olan TeamPro, Endüstri 4.0 döneminde SAP projeleri, destek hizmetleri ve yeni teknolojiler alanında, müşterileriyle uzun vadeli ve karşılıklı...

HAKKINDA

TeamPro, 2016 yılında kurulan ve SAP danışmanlığı alanında öncü bir hizmet anlayışını benimseyen prestijli bir kuruluştur. Firmamız, sektördeki nitelikli ve yenilikçi yaklaşımıyla dikkat çekmektedir. 10 yılı aşkın süredir birikim ve deneyime sahip danışmanlarımız, teknolojik yenilikleri sürekli takip ederek ve alanında önde gelen uzmanlarla iş birlikleri kurarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımaktadır. Bu yaklaşım, firmamızın sektördeki itibarını ve gücünü artırmada önemli bir rol oynamaktadır. Global ve yerel ölçekte 100’den fazla müşteri portföyüne sahip olan TeamPro, Endüstri 4.0 döneminde SAP projeleri, destek hizmetleri ve yeni teknolojiler alanında, müşterileriyle uzun vadeli ve karşılıklı faydaya dayalı iş ortaklıkları geliştirmektedir. 2021 yılında Kapadokya Teknopark’ta Ar-Ge merkezini açan TeamPro, 2022 yılı itibarıyla SAP Partneri olarak S/4HANA ve ilgili SAP teknolojileri üzerinden Türkiye ve dünya genelindeki müşterilerine kapsamlı dijital dönüşüm hizmetleri sunmaktadır. 2023 yılı itibarıyla isim değişikliğine giderek TeamPro Teknoloji A.Ş. adı altında faaliyetlerine devam eden firmamız, sektördeki lider konumunu daha da pekiştirmeyi hedeflemektedir.

KÜLTÜR

ÇALIŞAN GÖRÜŞLERİ

Hata Yapma Hakkı

360 derece performans değerlendirme

Gerçek Zamanlı Geri Bildirim

Kültür

+18

OLANAKLAR / YAN HAKLAR

Eğitim ve Kurs Desteği

Sertifikasyon ve Lisans Desteği

Mentorluk Programları

Profesyonel Gelişim İmkanları

+6

Yemek Kartı

Yerinde Kantin

Ücretsiz Atıştırmalıklar & İçecekler

Ofis Olanakları

+8

Dil ve Kültür Programları

Çeşitlilik

+70

Ücret, Yan Haklar ve Emeklilik

+70

Sağlık Taramaları

Beslenme Danışmanlığı

Sağlıklı Yaşam ve Sağlık Sigortası

+70

İşe Dönüş Programları

Aile Sağlık İzni

Çocuk Bakımı ve Ebeveyn İzni Yardımları

+70

Hastalık İzni

Vefat İzni

Mazeret İzni

+1

Tatil ve İzin

ÇALIŞAN DENEYİMİ

Q.

Add a Title

Add a Title

Add a Title

Add paragraph text. Click “Edit Text” to customize this theme across your site. You can update and reuse text themes.

A.

"undefined" Çalışan Deneyimini sunan çok mutlu bir şirkete katılmak ister misiniz?

Nasıl Kutladılar