top of page
UPT
UPT

Sektör:

Çalışan Sayısı:

Kuruluş:

2012

UPT – Uluslararası Para Transferi markası ile devam ediyor.

Dünya genelinde 200’e yakın ülkede 400 bin işlem noktasına ulaşan UPT 5 kıtada büyümeye devam ediyor. Bu yaygınlık UPT’yi Türkiye’nin yurt içi ve yurt dışında en yaygın transfer sistemi haline getirmiştir. Yeni Nesil Para transfer sistemi olan UPT ile yurt içine isme, hesaba ve karta, yurt dışına hesaba ve anlaşmalı UPT Hizmet Noktalarına alıcının ismine anlık olarak TL, USD, EUR ve GBP döviz cinsi olarak para gönderilip alınabilmektedir. Yapılan para transferi otomatik olarak banka hesabına veya kredi kartına geçmektedir.

Bugün dünyadaki milyonlarca insan para transferi için UPT’yi tercih etmektedir. UPT’nin diğer para transfer sistemlerinden farkı müşteri memnuniyeti ve müşteri odaklı bir hizmet sistemi üzerine kurulmuş farklı bir teknik altyapısının olmasıdır.

UPT, “Financial World Innovation 2012 Ödülleri”nde “En Etkili Altyapı” kategorisinde birincilik ödülü ile Payment Systems Magazine (PSM) Dergisi 2011 Ödüllerinde “Yılın ödeme sistemi" kategorisinde birincilik ödülü aldı. Türkiye İhracatçılar Meclisi (TIM), 2016 yılı Türkiye’nin 500 büyük hizmet ihracatçısı araştırma sonuçlarına göre, UPT ilk 500 ihracatçı sıralamasında 173. Bankacılık ve Diğer Mali Hizmetler sıralamasında 4. sırada yer aldı.

HAKKINDA

20/06/2013 tarihinde yürürlüğe giren 6493 sayılı ''Ödeme ve Menkul Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun'' kapsamında UPT Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. olarak Lisans sürecini başarı ile tamamladık ve Türkiye'de lisansı alan ilk kuruluş olduk. BDDK web sitesinde ilgili kararı görmek için tıklayınız.

UPT, Türkiye’nin ilk yerli, global para transferi ve ödeme platformu olup yurt içi ve yurt dışında birden fazla para cinsinden hesaba, kredi kartına ve isme para gönderip alabilirsiniz. 2010 yılında UPT - Ucuz Para Transferi markası ile Türkiye'de başladığı yolculuğuna 2012 yılından beri...

HAKKINDA

20/06/2013 tarihinde yürürlüğe giren 6493 sayılı ''Ödeme ve Menkul Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun'' kapsamında UPT Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para A.Ş. olarak Lisans sürecini başarı ile tamamladık ve Türkiye'de lisansı alan ilk kuruluş olduk. BDDK web sitesinde ilgili kararı görmek için tıklayınız. UPT, Türkiye’nin ilk yerli, global para transferi ve ödeme platformu olup yurt içi ve yurt dışında birden fazla para cinsinden hesaba, kredi kartına ve isme para gönderip alabilirsiniz. 2010 yılında UPT - Ucuz Para Transferi markası ile Türkiye'de başladığı yolculuğuna 2012 yılından beri UPT – Uluslararası Para Transferi markası ile devam ediyor. Dünya genelinde 200’e yakın ülkede 400 bin işlem noktasına ulaşan UPT 5 kıtada büyümeye devam ediyor. Bu yaygınlık UPT’yi Türkiye’nin yurt içi ve yurt dışında en yaygın transfer sistemi haline getirmiştir. Yeni Nesil Para transfer sistemi olan UPT ile yurt içine isme, hesaba ve karta, yurt dışına hesaba ve anlaşmalı UPT Hizmet Noktalarına alıcının ismine anlık olarak TL, USD, EUR ve GBP döviz cinsi olarak para gönderilip alınabilmektedir. Yapılan para transferi otomatik olarak banka hesabına veya kredi kartına geçmektedir. Bugün dünyadaki milyonlarca insan para transferi için UPT’yi tercih etmektedir. UPT’nin diğer para transfer sistemlerinden farkı müşteri memnuniyeti ve müşteri odaklı bir hizmet sistemi üzerine kurulmuş farklı bir teknik altyapısının olmasıdır. UPT, “Financial World Innovation 2012 Ödülleri”nde “En Etkili Altyapı” kategorisinde birincilik ödülü ile Payment Systems Magazine (PSM) Dergisi 2011 Ödüllerinde “Yılın ödeme sistemi" kategorisinde birincilik ödülü aldı. Türkiye İhracatçılar Meclisi (TIM), 2016 yılı Türkiye’nin 500 büyük hizmet ihracatçısı araştırma sonuçlarına göre, UPT ilk 500 ihracatçı sıralamasında 173. Bankacılık ve Diğer Mali Hizmetler sıralamasında 4. sırada yer aldı.

KÜLTÜR

ÇALIŞAN GÖRÜŞLERİ

Kültür

+70

OLANAKLAR / YAN HAKLAR

Profesyonel Gelişim İmkanları

+70

Ofis Olanakları

+70

Çeşitlilik

+70

Ücret, Yan Haklar ve Emeklilik

+70

Sağlıklı Yaşam ve Sağlık Sigortası

+70

Çocuk Bakımı ve Ebeveyn İzni Yardımları

+70

+70

Tatil ve İzin

ÇALIŞAN DENEYİMİ

Q.

Add a Title

Add a Title

Add a Title

Add paragraph text. Click “Edit Text” to customize this theme across your site. You can update and reuse text themes.

A.

"undefined" Çalışan Deneyimini sunan çok mutlu bir şirkete katılmak ister misiniz?

Nasıl Kutladılar