top of page
Vesa Danışmanlık
Vesa Danışmanlık

Sektör:

BT Danışmanlık Hizmetleri

Çalışan Sayısı:

49

Kuruluş:

2016

stratejilerini benimsiyor, kendimizi danışman firma olmanın ötesinde 7/24 her an yanınızda olmayı misyon edinmiş, bir iş ortağı olarak hizmet sunuyoruz. Sistemin danışmanlığını değil, iş ortağımızın danışmanlığını yapıyoruz!

HAKKINDA

İşine tutkuyla bağlı, layıkıyla yapıldığında ortaya çıkan katma değerin farkında olan, SAP’ nin Türkiye pazarına girdiği günden bu yana yurt içinde ve yurt dışında sayısız projede farklı rol ve sorumluluklarda bulunan uzman bir ekip tarafından kurulan VESA, Mayıs 2016 tarihinden itibaren SAP danışmanlık şirketi olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Sektöre özgü deneyimimizle iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını, SAP ‘nin sunmuş olduğu en iyi çözümleri uygulayarak iş yükü ve maliyetlerin minimize edilmesini sağlamakla birlikte hazırlamış olduğumuz paket ve ara çözümlerle, firmaların ihtiyaçlarını karşılayarak en kısa sürede geri dönüş sağlanmasını hedefliyoruz.
Danışmanlığını vermiş olduğumuz müşterilerimizin hedef ve...

HAKKINDA

İşine tutkuyla bağlı, layıkıyla yapıldığında ortaya çıkan katma değerin farkında olan, SAP’ nin Türkiye pazarına girdiği günden bu yana yurt içinde ve yurt dışında sayısız projede farklı rol ve sorumluluklarda bulunan uzman bir ekip tarafından kurulan VESA, Mayıs 2016 tarihinden itibaren SAP danışmanlık şirketi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Sektöre özgü deneyimimizle iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını, SAP ‘nin sunmuş olduğu en iyi çözümleri uygulayarak iş yükü ve maliyetlerin minimize edilmesini sağlamakla birlikte hazırlamış olduğumuz paket ve ara çözümlerle, firmaların ihtiyaçlarını karşılayarak en kısa sürede geri dönüş sağlanmasını hedefliyoruz. Danışmanlığını vermiş olduğumuz müşterilerimizin hedef ve stratejilerini benimsiyor, kendimizi danışman firma olmanın ötesinde 7/24 her an yanınızda olmayı misyon edinmiş, bir iş ortağı olarak hizmet sunuyoruz. Sistemin danışmanlığını değil, iş ortağımızın danışmanlığını yapıyoruz!

KÜLTÜR

ÇALIŞAN GÖRÜŞLERİ

Kültür

+70

OLANAKLAR / YAN HAKLAR

Profesyonel Gelişim İmkanları

+70

Ofis Olanakları

+70

Çeşitlilik

+70

Ücret, Yan Haklar ve Emeklilik

+70

Sağlıklı Yaşam ve Sağlık Sigortası

+70

Çocuk Bakımı ve Ebeveyn İzni Yardımları

+70

+70

Tatil ve İzin

ÇALIŞAN DENEYİMİ

Q.

Add a Title

Add a Title

Add a Title

Add paragraph text. Click “Edit Text” to customize this theme across your site. You can update and reuse text themes.

A.

"undefined" Çalışan Deneyimini sunan çok mutlu bir şirkete katılmak ister misiniz?

İŞ İLANLARINI GÖRÜN

Nasıl Kutladılar