top of page
Yılteknik San. Tic. A.Ş.
Yılteknik San. Tic. A.Ş.

Sektör:

Enerji Hizmetleri

Çalışan Sayısı:

84

Kuruluş:

1963

Test Araçlarının üretim ve montaj işlemlerini Türkiye’de gerçekleştirmektedir. Kablo Test Aracı üretimi dışında portatif kablo test cihazları ve yağ test cihazları satışı, satış sonrası yetkili servisi ve kalibrasyon hizmetleri de sunmaktadır.


Yılteknik Hidroelektrik santralleri işletilmesi, bakımı ve revizyonu sorumluluğu, Güneş enerji santrali kurulumu, trafo merkezi kurulumu ve işletim ve bakım sorumluluğu, saha test hizmetleri gibi bir çok kolda faaliyet göstermekte, her geçen gün iş portfolyesine enerji ile ilintili yeni alanlar eklemektedir.

HAKKINDA

YILDIRIM Enerji Holding bünyesinde 2016 yılında kurulan test ve bakım hizmetleri bölümü, grup şirketlerine verilen hizmetlerin ardından genişleyen iş hacmi ile YILTEKNİK markası altında Türkiye ve dünya çapında tüm sanayi tesislerine hizmet verecek şekilde yeniden yapılandırılmıştır. 2019 yılında şirketleşerek YILTEKNİK Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş. adıyla kısa zamanda ülke çapında önemli sanayi tesislerinin tercih ettiği markalar arasına giren YILTEKNİK, pazar payını her geçen gün arttırarak sektörün lider şirketi olma yolunda ilerlemektedir.


2020 yılı başından itibaren Türkiye ve Yurt dışında kamu ve özel kurumlara Kablo Test ekipmanları satışı gerçekleştiren Yılteknik, Kablo...

HAKKINDA

YILDIRIM Enerji Holding bünyesinde 2016 yılında kurulan test ve bakım hizmetleri bölümü, grup şirketlerine verilen hizmetlerin ardından genişleyen iş hacmi ile YILTEKNİK markası altında Türkiye ve dünya çapında tüm sanayi tesislerine hizmet verecek şekilde yeniden yapılandırılmıştır. 2019 yılında şirketleşerek YILTEKNİK Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş. adıyla kısa zamanda ülke çapında önemli sanayi tesislerinin tercih ettiği markalar arasına giren YILTEKNİK, pazar payını her geçen gün arttırarak sektörün lider şirketi olma yolunda ilerlemektedir. 2020 yılı başından itibaren Türkiye ve Yurt dışında kamu ve özel kurumlara Kablo Test ekipmanları satışı gerçekleştiren Yılteknik, Kablo Test Araçlarının üretim ve montaj işlemlerini Türkiye’de gerçekleştirmektedir. Kablo Test Aracı üretimi dışında portatif kablo test cihazları ve yağ test cihazları satışı, satış sonrası yetkili servisi ve kalibrasyon hizmetleri de sunmaktadır. Yılteknik Hidroelektrik santralleri işletilmesi, bakımı ve revizyonu sorumluluğu, Güneş enerji santrali kurulumu, trafo merkezi kurulumu ve işletim ve bakım sorumluluğu, saha test hizmetleri gibi bir çok kolda faaliyet göstermekte, her geçen gün iş portfolyesine enerji ile ilintili yeni alanlar eklemektedir.

KÜLTÜR

ÇALIŞAN GÖRÜŞLERİ

Kültür

+70

OLANAKLAR / YAN HAKLAR

Profesyonel Gelişim İmkanları

+70

Ofis Olanakları

+70

Çeşitlilik

+70

Ücret, Yan Haklar ve Emeklilik

+70

Sağlıklı Yaşam ve Sağlık Sigortası

+70

Çocuk Bakımı ve Ebeveyn İzni Yardımları

+70

+70

Tatil ve İzin

ÇALIŞAN DENEYİMİ

Q.

Add a Title

Add a Title

Add a Title

Add paragraph text. Click “Edit Text” to customize this theme across your site. You can update and reuse text themes.

A.

"undefined" Çalışan Deneyimini sunan çok mutlu bir şirkete katılmak ister misiniz?

Nasıl Kutladılar