top of page
mypulse.jpg

MyPulse

MyPulse çalışan nabzı anketleri ile çalışanlarınızın nabzını eş zamanlı olarak tutabilir, alınan kararlar ve hayata geçirilen uygulamaların etkilerini ölçebilirsiniz. .

Talebiniz alınmıştır.

YARARLANACAĞINIZ AVANTAJLAR

MyPulse, çalışanların  sesini dinlemenin en etkili yoludur. 

Anlık geri bildirim

Çalışan duygu ve düşüncelerini hızla alarak yöneticilere çabuk müdahale imkanı sağlayın.

Şeffaflık

Şirket içi şeffaflığı artırarak yönetim ve çalışanlar arasında açık iletişim kanalları oluşturun.

Risk yönetimi

Erken tespit ile risk yaratan uygulamaları azaltarak olumsuz etkileri minimize edin.

Bağlılık

Çalışanları karar süreçlerine katarak bağlılık ve memnuniyeti artırın, şirkete olan sadakati güçlendirin.

Yaratıcılık

Çalışanların geri bildirimleri kullanarak iş süreçlerini iyileştirin ve yenilikçi fikirlerin önünü açın.

Rasyonel Kararlar

Anket verilerini kullanarak daha bilinçli ve veriye dayalı kararlar alın, stratejik yönlendirmeler yapın.

Genel Bakış

My Pulse, organizasyonunuzun nabzını tumanızı sağlayan yenilikçi bir anket platformudur. Anonim geri bildirimler ve özelleştirilebilir anketlerle, çalışanlarınızın sesini doğrudan duymanızı sağlar. Böylece, onların ihtiyaçlarını, endişelerini ve beklentilerini daha iyi anlayarak, daha etkili kararlar alabilirsiniz. Kolay kullanımı ve detaylı raporlama özellikleri ile, çalışan memnuniyetini artırmanın yanı sıra, iş yerindeki verimliliği ve işbirliğini de teşvik eder. Özetle çalışanlarınızın düşünce, duygu ve önerilerini gerçek zamanlı olarak öğrenmek artık çok daha kolay. 

MyPulse‘ın Gücü

Gerçek Zamanlı Veri Akışı

"My Pulse", anlık geri bildirim ve duygu analizi sağlar, çalışan ihtiyaçlarını ve eğilimlerini hızla anlamanıza imkan tanır. Bu, yöneticilere ve ekiplere, sorunları erkenden tespit etme ve müdahalede bulunma, ayrıca pozitif eğilimleri pekiştirme yeteneği verir.

Kapsamlı Analiz Yeteneği

"My Pulse" sayesinde, karmaşık verileri anlamak ve stratejik eylem planları oluşturmak kolaylaşır. Tend analizi ve demografik kesitler, şirketinizin karar alma süreçlerini zenginleştirirken, çalışan memnuniyeti ve bağlılığını da iyileştirir.

Kullanıcı Dostu Arayüz

"My Pulse", kolay kullanımı ve sezgisel tasarımı ile tüm çalışanlar ve yöneticiler tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Bu kullanım kolaylığı, organizasyon genelinde sürekli bir iyileştirme ve öğrenme ortamı sağlamayı mümkün kılar.

İnsanların kolaylıkla cevaplayabileceği sorular sorun.

Kullanıcı dostu anketler: Anonim veya bireysel anket türlerimiz arasından seçim yaparak çalışan yanıtlarını artırın.

Segmentlere göre sıralama: Verileri ekiplere, konumlara veya istediğiniz filtrelere göre segmentlere ayırarak daha iyi içgörüler elde edin.

Tüm cihazlarda çalışır: Mobil, masaüstü veya tablette çalışmak üzere tasarlanmıştır. MyPulse’ı ofiste, plajda veya dünyanın neresinde olursanız olun kullanın!

Detaylı raporlar: E-posta ve web tabanlı raporlarımız, ekip duyarlılığınız hakkında eyleme dönüştürülebilir içgörüler sağlar.

MUTLULUK İÇİN İŞ BİRLİĞİ YAPALIM!

Tüm paydaşları mutlu edecek çözümleri birlikte üretelim.

Eğer çalışanların, müşterilerin ve hissedarların mutluluklarının birbiriyle ilişkili  olduğuna inanıyorsanız, bunun gerçekleştirilmesinde size yardımcı olabiliriz.

Şirket genelinde iyileştirmeler sağlayın

Organizasyonun her seviyesindeki liderlerin değişimi yönlendirmesini ve ilerlemeyi izlemesini sağlayın. Özelleştirilebilir ve önceden oluşturulmuş eylem planları ile yöneticiler;

(1) Yol haritası oluşturabilir,

(2) Diğer liderlerle veya ekip üyeleriyle iş birliği yapabilirler.

 

Ekip, departman ve konuya göre ilerlemeyi izlemeyi kolaylaştıran eylem planlama raporlarıyla onlara net mesajlar verebileceksiniz. Bu şekilde çabalarını nereye odaklamaları gerektiğini anlayabilecekler. 

bottom of page