top of page

Şirketinizi Aday Gösterin

İşveren Markanızı “mutlulukla” özdeşleştirin.

Sizi Mutlu Edecek İş Yerinde Çalışın

Yeni iş yerinizi Türkiye’nin En Mutluları arasından seçin!

Happy Place to Work ödülü en iyi yetenekleri çekmemizi ve elde tutmamızı kolaylaştırdı. Aynı zamanda çalışanlarımızın motivasyonu yükseltti. 

İHSAN ATEŞ - CEO
DE FACTO

Happy Place to Work süreci, çalışanların geri bildirimlerini, deneyimlerini ve şirketteki mutluluğunu ortaya koyması açısından çok değerliydi.

METİN HULLU

ÜLKE BAŞKANI - PFIZER

 

HPW süreci, çalışma arkadaşlarımızın mutluluk ve esenlik seviyesini daha ileriye taşıyabilmek adına Divan liderleri ve İK ekiplerine yeni pencereler açtı.

MURAT TOMRUK - CEO
DİVAN

Mutluluğun sürdürülebilir olması halinde önemli olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle her yıl sürece katılarak gelişimimizi görme fırsatı yakalıyoruz.

OĞUZ UÇANLAR - CEO
ADEL

 

Happy Place to Work'ün çalışan mutluluğuna çok önemli katkılarda bulunacağını, bizi besleyeceğini ve geliştireceğini düşünüyoruz.

UMUT ZENAR - CEO

ÇİMSA

NİÇİN HAPPY WORKPLACES SERTİFİKASI

Happy Workplaces Sertifikası kuruluşunuzun çalışanlarına gerçekten önem verdiğinin kanıtıdır.

Gelişme

Kuruluşunuzda anlamlı değişiklikleri ancak güçlü bir içgörüye sahip olduğunuzda gerçekleştirebilirsiniz. Araştırma sonuçları, kültürel dönüşüm için odak alanlarını doğru belirlemenize ve ileriye dönük yol haritası oluşturmanıza ve uygulamanın etkilerini ölçmenize yardımcı olur.

Bilgi Paylaşımı

Happy Workplaces yolculuğu sizi özel bir topluluğun parçası yapar. Mutlu çalışan deneyimleri yaratmaya kendini adamış diğer kuruluşlarla aynı platformada bir araya getirir. Bu sayede, sektör liderlerinin insan yönetimi uygulamaları ve mutluluğu sürdürme becerilerinden yararlanabilirsiniz.

İşveren Markası

Happy Workplaces sertifikası, yetenek savaşlarının yaşandığı günümüzde kurumunuzu ön plana çıkarmanın en etkili yoludur. Sertifikamızla, işveren markanızı mutlulukla özdeşleştirme, insan merkezli kültürünüzü vurgulama şansı yakalayabilirsiniz.

İçgörü

Çalışanlardan aldığınız geri bildirimi Türkiye’nin En Mutlu İşyerleri ile karşılaştırarak size sunuyoruz. Çalışanlarınızın yaşadığı iş deneyimini görmek, güçlü ve iyileştirmeye açık alanlarınızı doğru anlamanızı ve kaynaklarınızı etkili kullanmanızı sağlar.

Siz de çalışanlarınıza mutlu bir iş deneyimi yaşatabiliyor musunuz?

İnsan odaklı kültürünüzü öne çıkarma, fark yaratan uygulamalarınızı paylaşma, çabalarınızı ödüllendirme ve başarıyı kutlama fırsatını kaçırmayın!

Teşekkürler, talebiniz alınmıştır.

38%

daha üretken

Bağlı çalışanlar, diğer çalışanlara kıyasla %38 daha üretkendir.

184%

daha fazla yıllık kar

Yüksek bağlılığa sahip ekiplerden oluşan şirketler 2 kat karlılıkla çalışabiliyorlar.

58%

daha az işten ayrılma

Yüksek bağlılığın olduğu şirketlerde işten ayrılma oranı %58 oranında düşük olduğu gözleniyor.

Bilim Kurulu

Yeşim Engin

HAPPY PLACE TO WORK

Yeşim Engin

Selçuk Ergenç

CAPITAL

Selçuk Ergenç

Prof.Dr. Uğur Yozgat

NİŞANTAŞI UNIVERSITY

Prof.Dr. Uğur Yozgat

Prof.Dr. Ayla Öncer

MARMARA UNIVERSITY