top of page
workshoppro.jpg

WorkshopPro

WorkshopPro, ekiplerin etkileşimli toplantılar ve atölye çalışmaları yapmalarını sağlayan online bir platformdur. Kullanıcı dostu arayüzü, özelleştirme seçenekleri ve kapsamlı analitik araçlarıyla işbirliği ve inovasyonu yeni bir seviyeye taşır.

Talebiniz alınmıştır.

Genel Bakış

WorkshopPro, dinamik ve yenilikçi atölye ve toplantılar için özel olarak tasarlanmış bir platformdur. Kullanıcı dostu arayüzü, esnek şablonları ve zengin özelleştirme seçenekleri ile verimliliği artırırken, ekipler arası işbirliğini ve yaratıcı düşünmeyi teşvik eder. Gerçek zamanlı analizler ve kapsamlı özelleştirme seçenekleriyle WorkshopPro, her toplantıyı ve atölye çalışmasını verimli ve unutulmaz bir deneyime dönüştürür. Uzaktan çalışanlar dahil, ekiplerin her yerden bağlanabilmesini sağlayarak, sınırları kaldırır ve yaratıcılığı teşvik eder. WorkshopPro ile her projenizde mükemmelliği yakalayın ve ekip çalışmanızı bir üst seviyeye taşıyın.

ETKİLEŞİMDE SINIRLARI KALDIRIN

WorkshopPro, tüm atölye sürecini kolaylaştıran; basit, işbirliğine dayalı ve veri odaklı hale getiren çevik bir retrospektif araçtır.

Her İhtiyaca Uyarlayın

Farklı ihtiyaç ve durumlara uygun esnek şablonlar ve özelleştirme seçenekleriyle atölyelerinizi ve toplantılarınızı kolayca özelleştirin.

ESNEK

Eğlenceli ve Kolay

Atölye ve toplantılarınızı hızla planlayın, toplantı öncesi ve sırasında zaman kazanın. Katılımcıları kolayca davet ederek işbirliğini ve etkileşimi artırın.

PRATİK

Etkiyi Takip Edin

Katılım, etkileşim ve geri bildirimleri analiz edin. Atölyelerinizin ve toplantılarınızın etkisini ölçün, sürekli iyileştirme için değerli veriler elde edin.

ÖLÇÜLEBİLİR

Veri Güvenliği

Katılımcıların gizliliğini ve bilgilerin güvenliğini sağlayan güvenli bir platform üzerinde çalışın. Verilerinizi koruyun ve güvenle işbirliği yapın.

KVKK UYUMLU

Her Yerden Bağlanın

Mobil uyumlu tasarımıyla, katılımcıların her yerden ve her cihazdan rahatça bağlanmalarını sağlayın. Erişilebilirlik ve esneklikle herkesi dahil edin.

KOLAY ERİŞİM

Derinlemesine Analiz

Katılım ve geri bildirimleri derinlemesine analiz ederek, veriye dayalı stratejik kararlar alın. Etkinliklerinizin başarısını sürekli izleyin.

ANALİTİK

MUTLULUK İÇİN İŞ BİRLİĞİ YAPALIM!

Tüm paydaşları mutlu edecek çözümleri birlikte üretelim.

Eğer çalışanların, müşterilerin ve hissedarların mutluluklarının birbiriyle ilişkili  olduğuna inanıyorsanız, bunun gerçekleştirilmesinde size yardımcı olabiliriz.

Nasıl çalışır?

Gerçek Zamanlı İşbirliği! WorkshopPro, uzak veya aynı yerde bulunan ekiplerin üretken ve eğlenceli retrospektif/atölye çalışması

yapmalarına olanak tanır.

1

Atölyeyi, her bir katılımcının; maksimum fikir, yorum ve oy kotasını belirleyerek başlatabilirsiniz. Bu sınırlama bazı katılımcıların diğerlerine göre ön plana çıkmasını önlemek için yapılmaktadır.

2a

"Konu ekle" butonunu kullanarak, atölye için etkili bir başlık ve konunun detaylarını girebilirsiniz. 

8

Tek tuşa basarak atölyede ortaya atılan tüm fikirleri rapor haline getirebilirsiniz. Rapor; Yönetici Özeti, Öncelikli Fikirler, Diğer Fikirler gibi sonuçların yorumlanmasını kolaylaştıran bölümlerden oluşmaktadır. 

2b

Konu başlığı ve detaylarınız panoya kaydedilecektir. Aynı başlık altında yapacağınız diğer atölyelere doğrudan seçim yaparak başlayabilirsiniz.

3

Şimdi, fikirleri toplamak için kullanacağınız şablonu ya da fikir başlıklarını oluşturabilir ya da daha önce oluşturulmuş şablonlardan birini seçebilirsiniz.

4

Katılımcıları "Davet Linki" oluşturarak çalışmaya davet ettikten sonra fikirlerini anonim olarak toplayabilirsiniz. 

5

Son aşamada fikirleri oylayarak önceliklendireceğiz. Oyların bölünmemesi için benzer fikirleri bir araya getirerek yeniden isimlendiriyoruz. Ayrıca bu aşamada fikirleri katılımcılarla tartışarak olgunlaştırabilirsiniz.

6a

Bu aşamada katılımcıların ilk aşamada ortaya atılan fikirler hakkında yorumlarını alarak, konunun derinlemesine tartışılmasını sağlayabilirsiniz. 

6b

Görüşlerin altına yazılan fikirler mavi renkli olarak gözükecek ve araştırma raporunda yer alacaktır.

7

Bu aşamada katılımcıların oy kullanarak fikirleri önceliklendirmelerini sağlayabilirsiniz. Yüksek oy alan fikirler, atölye raporunun "Yönetici Özeti" bölümünde  yer alacaktır. 

bottom of page