top of page

Happy Workplaces Sertifikalarını bizzat iş yerlerine giderek takdim ediyoruz. Mutlulukla gelen başarıyı, şirketin her kademedeki yönetici, çalışan ve İK profesyonelleri ile birlikte kutluyoruz.

Happy Workplaces®

Sertifika Kutlamaları

İşyerindeki mutluluğu paylaşarak çoğaltıyoruz. 

HAPPY WORKPLACES SERTİFİKA KUTLAMALARI

Happy Workplaces Sertifikasını her kademedeki yönetici ve çalışanların ortak çabasının bir sonucu olarak görüyoruz.

Happy Workplaces Sertifikası, iş yerinde mutluluk standartlarını yükselten şirketleri tanımayı ve onurlandırmayı amaçlar. Çalışan mutluluğuna yapılan yatırım ve özverili çalışmaların bir sembolüdür. Bu prestijli belgeyi almaya hak kazanan şirketlere, sertifika plaketlerini kendi ortamlarında, tüm ekibin coşkusu ve katılımıyla sunuyoruz. Bu şekilde; başarıyı farklı kademedeki yönetici ve çalışanlarla paylaşmayı, iş yerindeki mutlukta her bir bireyin sorumluluk ve katkısını vurgulamayı hedefliyoruz. 

Bu özel anlar, yönetici ve çalışanlara sahip oldukları ayrıcalıkları hissetme, iş yerleriyle gurur duyma ve şirket içersindeki kültürel zenginliği paylaşma fırsatı yaratır.

SERTİFİKA TAKDİM VE KUTLAMALARINI NİÇİN ŞİRKETLERDE YAPIYORUZ?

Üst Yönetimin Sahiplenmesi

Üst yönetimin ajandasındaki yoğunluk nedeniyle biz onların takvimine uyuyor ve sertifika plaketini yerinde teslim ediyoruz. Ayrıca Happy Workplaces Sertifikası’nın ne anlama geldiğini, nerede fark yarattıklarını ve bu sertifikaya nasıl hak kazandıklarını onlara birinci ağızdan aktarıyor, başarıyı sahiplenmelerini sağlıyoruz.

Herkesin Katılımı

Happy Workplaces Sertifikasını her kademedeki yönetici ve çalışanların ortak çabasının bir sonucu olarak görüyoruz. Ancak ödül törenlerine sadece sınırlı sayıda kişi katılabiliyor ve büyük çoğunluk bu gururu hissedemiyor. Bunun için ilk kutlamayı şirketlerin merkezlerinde, fabrikalarında yaparak, mutluluğu herkesle paylaşmayı, herkesin hissedebileceği onurlandırıcı bir deneyim sunmayı hedefliyoruz.

Derinlemesine Analiz

Bilim Kurulu üyelerimiz, sertifika takdimi öncesinde, anket sonuçlarını sizlerle birlikte yorumluyor, güçlü ve iyileştirmeye açık alanlara dikkat çekiyor, iş yerinizdeki mutluluğu sürdürmek ve yükseltmek için önerilerini paylaşıyorlar.

Ortak Misyon

Happy Workplaces Sertifikası, sadece bir ödülden daha fazlasıdır. Şirketlerin çalışan mutluluğuna verdiği önemi kutlayan, diğer şirketlere örnek ve öncülük eden bir harekettir. Sertifikayı kazanan her şirket, bu hareketin bir parçası olarak, iş dünyasını daha mutlu bir yer haline getirme misyonumuzda bize katılıyor.

Sertifika Takdimleri

Siz de çalışanlarınıza mutlu bir iş deneyimi yaşatabiliyor musunuz?

İnsan odaklı kültürünüzü öne çıkarma, fark yaratan uygulamalarınızı paylaşma, çabalarınızı ödüllendirme ve başarıyı kutlama fırsatını kaçırmayın!

Teşekkürler, talebiniz alınmıştır.

bottom of page