top of page
Artsana Chicco
Artsana Chicco

Sektör:

Çocuk Giyim

Çalışan Sayısı:

75

Kuruluş:

1998

düzeyde Mission Bambini Vakfı’nı desteklemektedir. “Mutluluk kalpten kalbe geçer” projesi aracılığıyla kalp rahatsızlığı olan çocuklara tıbbi bakım ve müdahaleler için maddi katkılarda bulunmakta ve yerel doktorlara eğitim sağlamaktadır. Grup yönetim ekibi bir dizi insani yardım misyonuna katılmaktadır.

HAKKINDA

Chicco, 120’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir ve İtalya’da 150’den fazla mağazaya sahip olup dünya genelinde başka 160 mağazası bulunmaktadır. Chicco, hamilelik ve emzirme için anne adaylarına yönelik ürünler, ilk bebek yiyecekleri, hijyen ve koruma ürünleri, seyahat ve dışarıda kullanım için ürünler, rahatlama ve uyku ürünleri, oyun ürünleri, giyim ve çorap ve ayakkabı gibi ürünler sunmaktadır.

Şirketin araştırma ve geliştirme alanı, 0-3 yaş arasındaki çocuklara ve tüm psiko-fiziksel, duygusal ve sosyal ihtiyaçlarına adanmış Baby Research Center’ın sorumluluğundadır. Merkez, tıp-bilimsel dünyadan bilgilerden ve sürekli olarak ebeveynlerle etkileşimden yararlanmaktadır.

Chicco, 2013 yılından bu yana uluslararası...

HAKKINDA

Chicco, 120’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir ve İtalya’da 150’den fazla mağazaya sahip olup dünya genelinde başka 160 mağazası bulunmaktadır. Chicco, hamilelik ve emzirme için anne adaylarına yönelik ürünler, ilk bebek yiyecekleri, hijyen ve koruma ürünleri, seyahat ve dışarıda kullanım için ürünler, rahatlama ve uyku ürünleri, oyun ürünleri, giyim ve çorap ve ayakkabı gibi ürünler sunmaktadır. Şirketin araştırma ve geliştirme alanı, 0-3 yaş arasındaki çocuklara ve tüm psiko-fiziksel, duygusal ve sosyal ihtiyaçlarına adanmış Baby Research Center’ın sorumluluğundadır. Merkez, tıp-bilimsel dünyadan bilgilerden ve sürekli olarak ebeveynlerle etkileşimden yararlanmaktadır. Chicco, 2013 yılından bu yana uluslararası düzeyde Mission Bambini Vakfı’nı desteklemektedir. “Mutluluk kalpten kalbe geçer” projesi aracılığıyla kalp rahatsızlığı olan çocuklara tıbbi bakım ve müdahaleler için maddi katkılarda bulunmakta ve yerel doktorlara eğitim sağlamaktadır. Grup yönetim ekibi bir dizi insani yardım misyonuna katılmaktadır.

KÜLTÜR

Geri Bildirim Kültürü

İşbirliği ve Dayanışma

Tanıma ve Takdir

ÇALIŞAN GÖRÜŞLERİ

Rahat Kıyafet Politikası

Açık Kapı Politikası

Ters Mentorluk

Kültür

+20

OLANAKLAR / YAN HAKLAR

Eğitim ve Kurs Desteği

Konferans ve Seminere Katılım

Kütüphane ve Eğitim Materyalleri

Profesyonel Gelişim İmkanları

+3

Kahve Barları veya Baristalar

Ulaşım Faydaları

Ücretsiz Otopark veya Otopark Ödeneği

Ofis Olanakları

+9

Eşit İstihdam Fırsatı Politikası

Eşit Kariyer Gelişimi Fırsatları

Ayrımcılığa Karşı Politikalar

Çeşitlilik

+70

Ücret, Yan Haklar ve Emeklilik

+70

Wellness Programları

Sağlık Taramaları

Sağlıklı Yaşam ve Sağlık Sigortası

+70

Ücretli Ebeveyn İzni

Bebek Bakım Paketi

Çocuk Bakımı ve Ebeveyn İzni Yardımları

+70

Hastalık İzni

Vefat İzni

Mazeret İzni

+1

Tatil ve İzin

ÇALIŞAN DENEYİMİ

İş ortamında kendim olabilirim bir şeyler gizlememe gerek yok.

96%