top of page
Türk Tuborg
Türk Tuborg

Sektör:

FMCG

Çalışan Sayısı:

1556

Kuruluş:

1967

HAKKINDA


Türkiye bira sektöründe, tüm kategorilerde çarpıcı bir geçmişi ve Carlsberg ile 17 yılı aşkın süredir yakın işbirliği bulunan Türk Tuborg, yaptığı uluslararası ortaklıklar ile Türkiye bira pazarının en büyük oyuncularından biridir.Türk Tuborg 1967 yılında İzmir-Pınarbaşı’nda kurulmuş ve 1969 yılından bu yana İzmir’deki tesislerinde bira ve malt üretiminin yanısıra yurtdışından ithal etmekte olduğu bira markalarının distribütörlük faaliyetleri ile iştigal etmektedir.Yılda 36 bin ton malt ve yaklaşık 579 milyon litre bira üretim kapasitesi ile entegre bir tesis olan Türk Tuborg fabrikası, Türkiye’nin en büyük bira fabrikalarından biridir.Türk Tuborg biraya sanat olarak yaklaşır....

HAKKINDA


Türkiye bira sektöründe, tüm kategorilerde çarpıcı bir geçmişi ve Carlsberg ile 17 yılı aşkın süredir yakın işbirliği bulunan Türk Tuborg, yaptığı uluslararası ortaklıklar ile Türkiye bira pazarının en büyük oyuncularından biridir.Türk Tuborg 1967 yılında İzmir-Pınarbaşı’nda kurulmuş ve 1969 yılından bu yana İzmir’deki tesislerinde bira ve malt üretiminin yanısıra yurtdışından ithal etmekte olduğu bira markalarının distribütörlük faaliyetleri ile iştigal etmektedir.Yılda 36 bin ton malt ve yaklaşık 579 milyon litre bira üretim kapasitesi ile entegre bir tesis olan Türk Tuborg fabrikası, Türkiye’nin en büyük bira fabrikalarından biridir.Türk Tuborg biraya sanat olarak yaklaşır.

Ayşe Güvenç - İnsan Kaynaklarından Sorumlu Başkan Yrd

Türk Tuborg’daki hayatın temeli, yüzde 100 takım olmaktır. Her işi birlikte yapar, birlikte çözüm üretiriz. Kurumuna ve markalarına yüzde 100 bağlı çalışanlar olarak iş ortamımızı eğlenceli hale getirir, mutlu ve verimli şekilde çalışırız. Gelecekte de tüm insan kaynakları süreçlerimizin temelinde çalışanlarımız olmaya devam edecek. İş hayatının değişen dinamikleri karşısında çalışanlarımızın değişen ihtiyaçlarını ve beklentilerini en iyi şekilde anlayabilmek için onlarla iletişimde olacağımız platformlar yaratmaya devam edeceğiz.

Ayşe Güvenç - İnsan Kaynaklarından Sorumlu Başkan Yrd

KÜLTÜR

ÇALIŞAN GÖRÜŞLERİ

Kültür

+70

OLANAKLAR / YAN HAKLAR

Profesyonel Gelişim İmkanları

+70

Ofis Olanakları

+70

Çeşitlilik

+70

Ücret, Yan Haklar ve Emeklilik

+70

Sağlıklı Yaşam ve Sağlık Sigortası

+70

Çocuk Bakımı ve Ebeveyn İzni Yardımları

+70

+70

Tatil ve İzin

ÇALIŞAN DENEYİMİ

Q.

Add a Title

Add a Title

Add a Title

Add paragraph text. Click “Edit Text” to customize this theme across your site. You can update and reuse text themes.

A.

"undefined" Çalışan Deneyimini sunan çok mutlu bir şirkete katılmak ister misiniz?

İŞ İLANLARINI GÖRÜN

Nasıl Kutladılar