top of page
Migros
Migros

Sektör:

Zincir Süpermarket

Çalışan Sayısı:

Kuruluş:

1954

HAKKINDAAmacımız
Amacımız
İyi Gelecek.

Müşterilerimize İyi Gelecek
Daha iyi bir gelecek için sağlıklı ve sürdürülebilir ürünlere erişim sağlıyor, yeni hizmet ve girişimleri entegre ederek iyi ve güvenilir müşteri deneyimi sunuyoruz.

Çalışanlarımıza İyi Gelecek
İyi bir çalışma ortamı, eşit fırsatlar ve sürekli gelişim imkanlarının çalışanların potansiyelini en yüksek seviyede ortaya çıkaracağına inanıyoruz.

Topluma İyi Gelecek
Güçlü bir toplum için gelişimi ve yerel kalkınmayı destekliyor, paydaşlarımızla güçlü iş birlikleri aracılığıyla iyi bir gelecek için büyürken büyümeyi yaygınlaştırıyoruz.

Dünyamıza İyi Gelecek
Gıdanın sürdürülebilirliğini ve sınırlı kaynakların etkin kullanımını sağlayarak gezegenimizin daha iyi bir geleceğe sahip olması için çalışıyoruz....

HAKKINDA

Amacımız Amacımız İyi Gelecek. Müşterilerimize İyi Gelecek Daha iyi bir gelecek için sağlıklı ve sürdürülebilir ürünlere erişim sağlıyor, yeni hizmet ve girişimleri entegre ederek iyi ve güvenilir müşteri deneyimi sunuyoruz. Çalışanlarımıza İyi Gelecek İyi bir çalışma ortamı, eşit fırsatlar ve sürekli gelişim imkanlarının çalışanların potansiyelini en yüksek seviyede ortaya çıkaracağına inanıyoruz. Topluma İyi Gelecek Güçlü bir toplum için gelişimi ve yerel kalkınmayı destekliyor, paydaşlarımızla güçlü iş birlikleri aracılığıyla iyi bir gelecek için büyürken büyümeyi yaygınlaştırıyoruz. Dünyamıza İyi Gelecek Gıdanın sürdürülebilirliğini ve sınırlı kaynakların etkin kullanımını sağlayarak gezegenimizin daha iyi bir geleceğe sahip olması için çalışıyoruz.

KÜLTÜR

ÇALIŞAN GÖRÜŞLERİ

Kültür

+70

OLANAKLAR / YAN HAKLAR

Profesyonel Gelişim İmkanları

+70

Ofis Olanakları

+70

Çeşitlilik

+70

Ücret, Yan Haklar ve Emeklilik

+70

Sağlıklı Yaşam ve Sağlık Sigortası

+70

Çocuk Bakımı ve Ebeveyn İzni Yardımları

+70

+70

Tatil ve İzin

ÇALIŞAN DENEYİMİ

Q.

Add a Title

Add a Title

Add a Title

Add paragraph text. Click “Edit Text” to customize this theme across your site. You can update and reuse text themes.

A.

"undefined" Çalışan Deneyimini sunan çok mutlu bir şirkete katılmak ister misiniz?

Nasıl Kutladılar