top of page
SESTEK
SESTEK

Sektör:

High Tech

Çalışan Sayısı:

176

Kuruluş:

2000

HAKKINDA

Sestek, 2000 yılından bu yana müşteri hizmetleri için diyalogsal yapay zeka ve analitik çözümleri üzerinde çalışan küresel bir teknoloji şirketidir. Sestek, kuruluşların veri odaklı olmalarına, verimliliği artırmalarına ve müşterileri için daha iyi deneyimler sunmalarına yardımcı olur. Sestek ürünleri, 100'den fazla mühendisten oluşan bir Ar-Ge ekibi tarafından ses tanıma, doğal dil işleme ve ses biyometrisi teknolojileri kullanılarak geliştirilmektedir.

Sestek, 2022 yılında, iletişim teknolojileri pazarında önemli bir küresel oyuncu olan Unifonic tarafından satın alınmıştır....

HAKKINDA

Sestek, 2000 yılından bu yana müşteri hizmetleri için diyalogsal yapay zeka ve analitik çözümleri üzerinde çalışan küresel bir teknoloji şirketidir. Sestek, kuruluşların veri odaklı olmalarına, verimliliği artırmalarına ve müşterileri için daha iyi deneyimler sunmalarına yardımcı olur. Sestek ürünleri, 100'den fazla mühendisten oluşan bir Ar-Ge ekibi tarafından ses tanıma, doğal dil işleme ve ses biyometrisi teknolojileri kullanılarak geliştirilmektedir. Sestek, 2022 yılında, iletişim teknolojileri pazarında önemli bir küresel oyuncu olan Unifonic tarafından satın alınmıştır.

KÜLTÜR

ÇALIŞAN GÖRÜŞLERİ

Kültür

+70

OLANAKLAR / YAN HAKLAR

Profesyonel Gelişim İmkanları

+70

Ofis Olanakları

+70

Çeşitlilik

+70

Ücret, Yan Haklar ve Emeklilik

+70

Sağlıklı Yaşam ve Sağlık Sigortası

+70

Çocuk Bakımı ve Ebeveyn İzni Yardımları

+70

+70

Tatil ve İzin

ÇALIŞAN DENEYİMİ

Q.

Add a Title

Add a Title

Add a Title

Add paragraph text. Click “Edit Text” to customize this theme across your site. You can update and reuse text themes.

A.

"undefined" Çalışan Deneyimini sunan çok mutlu bir şirkete katılmak ister misiniz?

Nasıl Kutladılar