top of page
Çimentaş
Çimentaş

Sektör:

Çimento

Çalışan Sayısı:

750

Kuruluş:

1950

Elazığ ve Kars’taki çimento fabrikaları, ülke genelinde 20’ye yakın beton santrali ve Manisa’daki Avrupa’nın en büyük ve modern atık yönetimi tesisleri arasında sayılan operasyonlarıyla Cementir Holding’in en önemli iştiraki konumundadır. Çimentaş, yaklaşık 1000 çalışanıyla istihdama ve her yıl girdiği kurumlar vergisi sıralamasıyla da ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunur.

HAKKINDA

Çimentaş Grup, ürün kalitesinde liderliği hedefleyen, her iş sürecinde sürekli kalite peşinde olmanın başarının anahtarı olduğuna inanan, pazarda dinamik ve sürekli yeni fırsatlar arayan, çalışanlarına, hissedarlarına ve faaliyette bulunduğu bölgelerdeki topluluklara katkı sağlamaya önem veren, sürdürülebilir büyümeye inanan ve bunu başarmak için çalışan, çeşitliliğin kendisini güçlü kılan bir unsur ve temel bir değer olduğuna inanan bir Gruptur.
Ege Bölgesi’nin ilk özel çimento şirketi olarak İzmir’de kurulan Çimentaş, 5 kıta ve 18 ülkede faaliyet göstermekte olan sektöründe Dünya’nın önemli grupların arasında yer alan Cementir Holding tarafından 2001 tarihinde satın alındı.
Çimentaş, İzmir, Edirne,...

HAKKINDA

Çimentaş Grup, ürün kalitesinde liderliği hedefleyen, her iş sürecinde sürekli kalite peşinde olmanın başarının anahtarı olduğuna inanan, pazarda dinamik ve sürekli yeni fırsatlar arayan, çalışanlarına, hissedarlarına ve faaliyette bulunduğu bölgelerdeki topluluklara katkı sağlamaya önem veren, sürdürülebilir büyümeye inanan ve bunu başarmak için çalışan, çeşitliliğin kendisini güçlü kılan bir unsur ve temel bir değer olduğuna inanan bir Gruptur. Ege Bölgesi’nin ilk özel çimento şirketi olarak İzmir’de kurulan Çimentaş, 5 kıta ve 18 ülkede faaliyet göstermekte olan sektöründe Dünya’nın önemli grupların arasında yer alan Cementir Holding tarafından 2001 tarihinde satın alındı. Çimentaş, İzmir, Edirne, Elazığ ve Kars’taki çimento fabrikaları, ülke genelinde 20’ye yakın beton santrali ve Manisa’daki Avrupa’nın en büyük ve modern atık yönetimi tesisleri arasında sayılan operasyonlarıyla Cementir Holding’in en önemli iştiraki konumundadır. Çimentaş, yaklaşık 1000 çalışanıyla istihdama ve her yıl girdiği kurumlar vergisi sıralamasıyla da ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunur.

KÜLTÜR

İş Özel Yaşam Dengesi

Profesyonel Gelişim

Çeşitlilik & Kapsayıcılık

ÇALIŞAN GÖRÜŞLERİ

Rahat Kıyafet Politikası

Açık Kapı Politikası

Ters Mentorluk

Kültür

+26

OLANAKLAR / YAN HAKLAR

Konferans ve Seminere Katılım

Yurt Dışı Eğitim ve Çalışma Programları

Kütüphane ve Eğitim Materyalleri

Profesyonel Gelişim İmkanları

+17

Gündelik Kıyafet Kodu

Yemek Kartı

Yemekhane

Ofis Olanakları

+16

Farkındalık Eğitimleri

Eşit İstihdam Fırsatı Politikası

Cinsiyet Eşitliği İnisiyatifleri

Çeşitlilik

+11

Ücret, Yan Haklar ve Emeklilik

+70

Mental Sağlık Faydaları

Wellness Programları

Sağlık ve İyi Olma Programları

Sağlıklı Yaşam ve Sağlık Sigortası

+4

Ücretli Ebeveyn İzni

Uzatılmış Anne/Baba İzni

Emzirme Odaları

Çocuk Bakımı ve Ebeveyn İzni Yardımları

+2

Hastalık İzni

Gönüllü Hizmet İzni

Vefat İzni

+2

Tatil ve İzin

ÇALIŞAN DENEYİMİ

Başkalarına çalıştığım işyerinin ismini söylemekten gurur duyuyorum.