top of page
Enerjisa
Enerjisa

Sektör:

Enerji

Çalışan Sayısı:

11673

Kuruluş:

1996

ve çözümler sunmak enerjisanın öncelikli hedefleri arasında yer almaktadır. Dijitalleşen dünyayı yakından takip eden Enerjisa, mobil uygulamaları ile müşterilerine kolaylıkla ulaşabilecekleri hizmetler sunmaktadır.Temel hedefi müşteriye ihtiyaçları doğrultusunda, farklılaşma konusunda değişik ürün ve hizmetler sunabilmek olan Enerjisa, dijital kanallar, teknoloji ve ürün geliştirmeyi içeren geniş bir yelpazede müşterilerine değer yaratacak çözümleri geliştirmek üzere yatırımlarını sürdürmektedir. Enerjisa, iş alanları ile ilgili Türkiye’de tüm teknolojik gelişmeleri veya trendleri tüm iş modellerini yakından takip ederek en uygun zamanda ve gerekli gördüğü zamanda çalışmalarına ekleyerek müşterileri için yeni geliştirmeler sunmaktadır.

HAKKINDA


Dağıtım ve satış iş alanlarında yenilikçi ve farklılaşmış uygulamalar ile, insanı odak alıyor ve tüm paydaşlarımıza değer yaratmak adına Türkiye’nin enerjisi olarak tüm enerji ile görev almaktadır. Başkent, Ayedaş ve Toroslar olmak üzere faaliyet gösterdiğimiz 3 dağıtım bölgesi ile 10.1 milyon müşterimize 14 ile ulaşıyor, yaklaşık olarak 21.5 milyon aşkın kullanıcıya hizmet sağlamaktadır.Dünya standartlarında bir hizmet kalitesi sunma hedefiyle, gerçekleştirdiği tüm projelerde ve tüm süreçlerinde teknolojiden etkin şekilde faydalanmaktadır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, insana değer katan yeni inovatif fikirleri hayata geçirmek, müşteri odaklı çözümlerle büyümek, müşterilere inovatif, özel hizmet...

HAKKINDA


Dağıtım ve satış iş alanlarında yenilikçi ve farklılaşmış uygulamalar ile, insanı odak alıyor ve tüm paydaşlarımıza değer yaratmak adına Türkiye’nin enerjisi olarak tüm enerji ile görev almaktadır. Başkent, Ayedaş ve Toroslar olmak üzere faaliyet gösterdiğimiz 3 dağıtım bölgesi ile 10.1 milyon müşterimize 14 ile ulaşıyor, yaklaşık olarak 21.5 milyon aşkın kullanıcıya hizmet sağlamaktadır.Dünya standartlarında bir hizmet kalitesi sunma hedefiyle, gerçekleştirdiği tüm projelerde ve tüm süreçlerinde teknolojiden etkin şekilde faydalanmaktadır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, insana değer katan yeni inovatif fikirleri hayata geçirmek, müşteri odaklı çözümlerle büyümek, müşterilere inovatif, özel hizmet ve çözümler sunmak enerjisanın öncelikli hedefleri arasında yer almaktadır. Dijitalleşen dünyayı yakından takip eden Enerjisa, mobil uygulamaları ile müşterilerine kolaylıkla ulaşabilecekleri hizmetler sunmaktadır.Temel hedefi müşteriye ihtiyaçları doğrultusunda, farklılaşma konusunda değişik ürün ve hizmetler sunabilmek olan Enerjisa, dijital kanallar, teknoloji ve ürün geliştirmeyi içeren geniş bir yelpazede müşterilerine değer yaratacak çözümleri geliştirmek üzere yatırımlarını sürdürmektedir. Enerjisa, iş alanları ile ilgili Türkiye’de tüm teknolojik gelişmeleri veya trendleri tüm iş modellerini yakından takip ederek en uygun zamanda ve gerekli gördüğü zamanda çalışmalarına ekleyerek müşterileri için yeni geliştirmeler sunmaktadır.

Yakup Aydilek - CHRO

Enerjisalıların çalışmak istediği bir kültürü yaratmak ve çalışan deneyimini artırmak için yaptığımız çalışmaların bizzat Enerjisalılar tarafından değerlendirilmesinin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Enerjisalılar tarafından yapılan değerlendirmenin yanında, tüm insan ve kültür uygulamalarımız, alanında uzman üniversite profesörleri tarafından objektif olarak detaylıca değerlendirildi. Hem Enerjisalılar hem değerlendirme kurulu tarafından yaptığımız uygulamaların takdir edilmesi çok gurur verici.

Biz Enerjisa’da İşin ve işgücü’nün geleceğini, getireceği yenilikleri öngörüp, çalışmalarımızı sistematik olarak yürütüyoruz. En iyi yetenekleri çekmeye çalışırken, mevcut çalışanlarımızın da kendilerinin en iyi versiyonunu ortaya çıkarmalarını destekleyecek ortamlar yaratarak arzu edilen bir kültürü yaşatmayı hedefliyoruz. Mükemmel Çalışan Deneyimi sertifikasına sahip olmamızda sadece İnsan ve Kültür ekiplerinin değil, tüm Enerjisalıların emeği var. Çalışmalarımızın diğer mecralarda da görünür hale gelmesi ve ödüllendirilmesi çok gurur verici.

Yakup Aydilek - CHRO

KÜLTÜR

ÇALIŞAN GÖRÜŞLERİ

Kültür

+70

OLANAKLAR / YAN HAKLAR

Profesyonel Gelişim İmkanları

+70

Ofis Olanakları

+70

Çeşitlilik

+70

Ücret, Yan Haklar ve Emeklilik

+70

Sağlıklı Yaşam ve Sağlık Sigortası

+70

Çocuk Bakımı ve Ebeveyn İzni Yardımları

+70

+70

Tatil ve İzin

ÇALIŞAN DENEYİMİ

Q.

Add a Title

Add a Title

Add a Title

Add paragraph text. Click “Edit Text” to customize this theme across your site. You can update and reuse text themes.

A.

"undefined" Çalışan Deneyimini sunan çok mutlu bir şirkete katılmak ister misiniz?

İŞ İLANLARINI GÖRÜN

Nasıl Kutladılar