top of page
Gözalan Group
Gözalan Group

Sektör:

Spor Giyim

Çalışan Sayısı:

440

Kuruluş:

1987

HAKKINDA

Gözalan Grubu; Yurt içi ve yurt dışında çeşitli uzmanlık alanlarında faaliyet gösteren marka ve firmaları bir araya getiren deneyimli ve dinamik bir topluluktur.
Gözalan Grubu’nun temelleri 1969 yılında Almanya’da atıldı. 4 sektörde 10’dan fazla marka yatırımı bulunan Gözalan Grup, 50’yi aşkın mağazası ve 500’e yakın çalışanı ile dünyanın önde gelen markalarını Türkiye’nin kullanımına sunmanın gururunu yaşıyor....

HAKKINDA

Gözalan Grubu; Yurt içi ve yurt dışında çeşitli uzmanlık alanlarında faaliyet gösteren marka ve firmaları bir araya getiren deneyimli ve dinamik bir topluluktur.

Gözalan Grubu’nun temelleri 1969 yılında Almanya’da atıldı. 4 sektörde 10’dan fazla marka yatırımı bulunan Gözalan Grup, 50’yi aşkın mağazası ve 500’e yakın çalışanı ile dünyanın önde gelen markalarını Türkiye’nin kullanımına sunmanın gururunu yaşıyor.

Arda Tayanç - Genel Müdür

Tüm süreç gayet profesyonelce yönetildi. Hem sektörümüzde hem de tüm katılımcı kurumlar
arasında, çalışanlarımız nezdinde nerede ve nasıl konumlandırıldığımızı görme olanağı bulduk. Anket ve HR Audit gayet net ve anlaşılır içeriğe sahipti.

Kurum kültürümüzde çok önemli saydığımız bilginin erdemine inanan, karar süreçlerinde şeffaflık içinde birlikte hareket eden, geleneksel yöntemlerle günün modern dinamiklerini sentezleyerek proje üretmeye ve uygulamaya gayret eden genç bir topluluğuz. Bir takımın farklı bireylerin katkılarıyla geliştiğinin, her başarının empatiyle takdir edildiğinin, samimi ve dürüst yaklaşımın özgür fikirleri desteklediğinin, tüm kararlarda objektif ve adil tutum göstermenin, sürekli gelişimin verimliliği arttırdığının ve katma değer oluşturduğunun, tecrübenin paylaşıldıkça bilgiyi yücelttiğinin ve bunun da işlerimizi keyifli, coşkulu hale getirdiğinin farkındayız. Tüm bu değerleri benimseyerek birlikte olma, başarma ve geleceği tasarlama kültürümüzü hep daha öteye taşımanın gayreti içindeyiz. Bu ödül bizim için mutluluğumuzu perçinleyen ve tescilleyen bir payedir. Kurum kültürümüzü oluşturan çalışanlarımızın burada çalışırken gurur, güven duyması ve kıvançla bahsederek bunu HPW anketinde yansıtması bizim için de son derece memnuniyet verici ve onur duyduğumuz bir göstergedir. Emeği geçen, katkısı olan herkese teşekkür ederiz.

Arda Tayanç - Genel Müdür

KÜLTÜR

ÇALIŞAN GÖRÜŞLERİ

Kültür

+70

OLANAKLAR / YAN HAKLAR

Profesyonel Gelişim İmkanları

+70

Ofis Olanakları

+70

Çeşitlilik

+70

Ücret, Yan Haklar ve Emeklilik

+70

Sağlıklı Yaşam ve Sağlık Sigortası

+70

Çocuk Bakımı ve Ebeveyn İzni Yardımları

+70

+70

Tatil ve İzin

ÇALIŞAN DENEYİMİ

Q.

Add a Title

Add a Title

Add a Title

Add paragraph text. Click “Edit Text” to customize this theme across your site. You can update and reuse text themes.

A.

"undefined" Çalışan Deneyimini sunan çok mutlu bir şirkete katılmak ister misiniz?

İŞ İLANLARINI GÖRÜN

Nasıl Kutladılar