top of page
Hilti
Hilti

Sektör:

Yapı Teknolojileri

Çalışan Sayısı:

300

Kuruluş:

1941

çalışması ve adanmışlık değerleri ekip üyeleri, ortaklar ve müşterilerle olan etkileşimlerinde her gün gösterilmektedir.

İŞ MODELİ
Doğrudan müşteri ilişkileri

Müşterilerimizle yakın ve güvenilir ilişkilere kuvvetle inanıyoruz. Dünya çapındaki müşterilerimizle direkt olarak çalışan yaklaşık 15.000 Hilti ekip üyemizle birlikte doğrudan satış modeli yürütüyoruz. Satış temsilcilerimiz ve saha mühendislerimiz, doğru çivi türünü seçmek veya büyük bir metro sistemi için bir ankraj sistemi tasarlamak olsun, çözümler bulmaya yardımcı olmak için sahada müşterilerimize destek veriyor. Müşterilerimizle çevrimiçi, telefon aracılığı ile veya sahada yakın bir şekilde çalışıyoruz. Ayrıca, inşaat sektörünün Hilti ürünlerini doğrudan satın alabileceği Hilti Mağazalarımız çeşitli illerde mevcut.

Kendi ürünlerimizi geliştiriyor ve üretiyoruz
Hilti olaran inşaatın tehlikeli ve zorluklarla dolu olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, sahada çalışmayı daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli hale getirecek çözümler bulmak için sürekli çalışıyoruz. Uzman bilim adamları ve mühendislerle birlikte kendi araştırma ve tasarım laboratuvarlarımızı kendi bünyemizde işletiyoruz. Ayrıca araştırmaları paylaşmak ve sınırlarımızı daha da ileriye taşımak için dünya çapında en iyi teknik üniversitelerle birlikte çalışıyoruz. Kendi Hilti ürünlerimizi üretiyoruz ve Avrupa, Meksika, ABD, Hindistan ve Çin'de kendi fabrikalarımızı işletiyoruz. Ayrıca, yaptığımız her şeyin hem kurum içi hem de harici olarak aynı çok yüksek kalite standartlarına uygun olduğundan emin olarak harici uzman tedarikçilerle çalışıyoruz.

Çalışanlarımız bizi farklı kılar
Çalışanlarımız Hilti’ye değer katar. Takım üyelerimiz günlük çalışmalara rehberlik eder ve günlük kararlarımızı verir. İşimize tutkuyla bağlıyız ve birçoğumuz Hilti'de 10, 15, 20 yılı aşkın süredir çalışıyoruz. Her gün, her takım üyesi tarafından, çalıştığımız her yerde dört Hilti değerimiz – dürüstlük, cesaret, takım çalışması ve adanmışlık – ile birlikte güçlü bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

HAKKINDA

Tutkuyla coşkulu müşteriler yaratarak daha iyi bir gelecek inşa ediyoruz
KURUMSAL STRATEJİ
Stratejik hedef, pazar liderliği ve farklılaşma yoluyla sürdürülebilir değer yaratmaktır. Şirket ayrıca Eugen ve Martin Hilti kardeşler tarafından 1941'de kurulduğundan beri finansal öngörülerle planlama yapıyor. Tüm şirket hisseleri, şirketin uzun vadeli devamlılığını sağlayan Martin Hilti Family Trust'ın mülkiyetindedir. Hilti, sürdürülebilir ve yenilikçi çözümlerle daha iyi bir gelecek inşa ediyor.

DEĞERLERİMİZ
Şirket, hem ana iş alanı içinde hem de dışında daha iyi bir geleceği aktif olarak sürdürmek için toplumu ve çevreyi eşit olarak destekler. Cömert Hilti Vakfı'na ek olarak; şirketin dürüstlük, cesaret, takım...

HAKKINDA

Tutkuyla coşkulu müşteriler yaratarak daha iyi bir gelecek inşa ediyoruz KURUMSAL STRATEJİ Stratejik hedef, pazar liderliği ve farklılaşma yoluyla sürdürülebilir değer yaratmaktır. Şirket ayrıca Eugen ve Martin Hilti kardeşler tarafından 1941'de kurulduğundan beri finansal öngörülerle planlama yapıyor. Tüm şirket hisseleri, şirketin uzun vadeli devamlılığını sağlayan Martin Hilti Family Trust'ın mülkiyetindedir. Hilti, sürdürülebilir ve yenilikçi çözümlerle daha iyi bir gelecek inşa ediyor. DEĞERLERİMİZ Şirket, hem ana iş alanı içinde hem de dışında daha iyi bir geleceği aktif olarak sürdürmek için toplumu ve çevreyi eşit olarak destekler. Cömert Hilti Vakfı'na ek olarak; şirketin dürüstlük, cesaret, takım çalışması ve adanmışlık değerleri ekip üyeleri, ortaklar ve müşterilerle olan etkileşimlerinde her gün gösterilmektedir. İŞ MODELİ Doğrudan müşteri ilişkileri Müşterilerimizle yakın ve güvenilir ilişkilere kuvvetle inanıyoruz. Dünya çapındaki müşterilerimizle direkt olarak çalışan yaklaşık 15.000 Hilti ekip üyemizle birlikte doğrudan satış modeli yürütüyoruz. Satış temsilcilerimiz ve saha mühendislerimiz, doğru çivi türünü seçmek veya büyük bir metro sistemi için bir ankraj sistemi tasarlamak olsun, çözümler bulmaya yardımcı olmak için sahada müşterilerimize destek veriyor. Müşterilerimizle çevrimiçi, telefon aracılığı ile veya sahada yakın bir şekilde çalışıyoruz. Ayrıca, inşaat sektörünün Hilti ürünlerini doğrudan satın alabileceği Hilti Mağazalarımız çeşitli illerde mevcut. Kendi ürünlerimizi geliştiriyor ve üretiyoruz Hilti olaran inşaatın tehlikeli ve zorluklarla dolu olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, sahada çalışmayı daha hızlı, daha kolay ve daha güvenli hale getirecek çözümler bulmak için sürekli çalışıyoruz. Uzman bilim adamları ve mühendislerle birlikte kendi araştırma ve tasarım laboratuvarlarımızı kendi bünyemizde işletiyoruz. Ayrıca araştırmaları paylaşmak ve sınırlarımızı daha da ileriye taşımak için dünya çapında en iyi teknik üniversitelerle birlikte çalışıyoruz. Kendi Hilti ürünlerimizi üretiyoruz ve Avrupa, Meksika, ABD, Hindistan ve Çin'de kendi fabrikalarımızı işletiyoruz. Ayrıca, yaptığımız her şeyin hem kurum içi hem de harici olarak aynı çok yüksek kalite standartlarına uygun olduğundan emin olarak harici uzman tedarikçilerle çalışıyoruz. Çalışanlarımız bizi farklı kılar Çalışanlarımız Hilti’ye değer katar. Takım üyelerimiz günlük çalışmalara rehberlik eder ve günlük kararlarımızı verir. İşimize tutkuyla bağlıyız ve birçoğumuz Hilti'de 10, 15, 20 yılı aşkın süredir çalışıyoruz. Her gün, her takım üyesi tarafından, çalıştığımız her yerde dört Hilti değerimiz – dürüstlük, cesaret, takım çalışması ve adanmışlık – ile birlikte güçlü bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

KÜLTÜR

ÇALIŞAN GÖRÜŞLERİ

Kültür

+70

OLANAKLAR / YAN HAKLAR

Profesyonel Gelişim İmkanları

+70

Ofis Olanakları

+70

Çeşitlilik

+70

Ücret, Yan Haklar ve Emeklilik

+70

Sağlıklı Yaşam ve Sağlık Sigortası

+70

Çocuk Bakımı ve Ebeveyn İzni Yardımları

+70

+70

Tatil ve İzin

ÇALIŞAN DENEYİMİ

Q.

Add a Title

Add a Title

Add a Title

Add paragraph text. Click “Edit Text” to customize this theme across your site. You can update and reuse text themes.

A.

"undefined" Çalışan Deneyimini sunan çok mutlu bir şirkete katılmak ister misiniz?

Nasıl Kutladılar