top of page
Medical Point Hastanesi
Medical Point Hastanesi

Sektör:

Zincir Hastane

Çalışan Sayısı:

1100

Kuruluş:

1996

insan kaynağımızı eğitim işbirliği yaptığımız üniversitemizle alanında uzmanlaşmış hekimler, diğer sağlık profesyonelleri ve hastane bünyemizde kurduğumuz akademi aracılığıyla sürdürülebilir kılmaktayız.

Hizmet kalitesini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi bünyemizde gerçekleştirdiğimiz ar-ge çalışmalarıyla gelişim ve değişimi sürekli kılmaktayız. Tıbbi alanlarda gelişimi sağlamak için uluslararası düzeyde hizmet veren Türkiye'nin öncü ilaç araştırma merkeziyiz.

Grubumuz Türkiye'nin gelecek vizyonuna uygun kaliteli sağlık hizmeti üretmekte, ulusal ve uluslararası düzeyde sağlık turizm hizmeti sunarak bu alanda öncü sağlık grubu olmayı hedeflemektedir. Bu yüzden grup markamızın adı ‘’Sağlık Noktası’’ dır.

HAKKINDA

1996 yılında özel sağlık hizmetleri alanında faaliyete başlayan şirketimizle 27 yıllık tecrübeye sahibiz. Sağlık hizmeti sunumunda insana değer veren, kaliteli, topluma ve çevreye duyarlı, paydaşları ile birlikte fark yaratan değer katan bir grubuz.

Sağlık hizmeti sunumunda insani değerler ile şirket misyon ve vizyonunu esas alarak gelişim ve değişimi sağlayan bir yapıda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Türkiye'nin kaliteli sağlık hizmeti sunumuna katkı sağlayan grubumuz aynı zamanda daha geniş kitlelere ulusal ve uluslararası düzeyde hizmet üretme çabasındadır.

Grup olarak ürettiğimiz sağlık hizmetlerini en tecrübeli insan kaynağı ile gerçekleştirmekteyiz. En önemli gücümüz yetişmiş, kaliteli insan kaynağımızdır. Kaliteli...

HAKKINDA

1996 yılında özel sağlık hizmetleri alanında faaliyete başlayan şirketimizle 27 yıllık tecrübeye sahibiz. Sağlık hizmeti sunumunda insana değer veren, kaliteli, topluma ve çevreye duyarlı, paydaşları ile birlikte fark yaratan değer katan bir grubuz. Sağlık hizmeti sunumunda insani değerler ile şirket misyon ve vizyonunu esas alarak gelişim ve değişimi sağlayan bir yapıda faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Türkiye'nin kaliteli sağlık hizmeti sunumuna katkı sağlayan grubumuz aynı zamanda daha geniş kitlelere ulusal ve uluslararası düzeyde hizmet üretme çabasındadır. Grup olarak ürettiğimiz sağlık hizmetlerini en tecrübeli insan kaynağı ile gerçekleştirmekteyiz. En önemli gücümüz yetişmiş, kaliteli insan kaynağımızdır. Kaliteli insan kaynağımızı eğitim işbirliği yaptığımız üniversitemizle alanında uzmanlaşmış hekimler, diğer sağlık profesyonelleri ve hastane bünyemizde kurduğumuz akademi aracılığıyla sürdürülebilir kılmaktayız. Hizmet kalitesini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi bünyemizde gerçekleştirdiğimiz ar-ge çalışmalarıyla gelişim ve değişimi sürekli kılmaktayız. Tıbbi alanlarda gelişimi sağlamak için uluslararası düzeyde hizmet veren Türkiye'nin öncü ilaç araştırma merkeziyiz. Grubumuz Türkiye'nin gelecek vizyonuna uygun kaliteli sağlık hizmeti üretmekte, ulusal ve uluslararası düzeyde sağlık turizm hizmeti sunarak bu alanda öncü sağlık grubu olmayı hedeflemektedir. Bu yüzden grup markamızın adı ‘’Sağlık Noktası’’ dır.

KÜLTÜR

Anne Dostu İşyeri

Wellness Programları

Tanıma ve Takdir

ÇALIŞAN GÖRÜŞLERİ

Rahat Kıyafet Politikası

Açık Kapı Politikası

Mentorluk

Kültür

+17

OLANAKLAR / YAN HAKLAR

Kütüphane ve Eğitim Materyalleri

Yükseköğrenim Desteği

Yatay ve Dikey Kariyer Hareketliliği

Profesyonel Gelişim İmkanları

+13

Yemekhane

Yerinde Kantin

Ücretsiz Yemekler veya Hazır Öğle Yemekleri

Ofis Olanakları

+13

Farkındalık Eğitimleri

Eşit İstihdam Fırsatı Politikası

Cinsiyet Eşitliği İnisiyatifleri

Çeşitlilik

+5

Ücret, Yan Haklar ve Emeklilik

+70

Mental Sağlık Faydaları

Tele-sağlık Hizmetleri

Wellness Programları

Sağlıklı Yaşam ve Sağlık Sigortası

+7

Ücretli Ebeveyn İzni

Emzirme Odaları

Wellness Programları

Çocuk Bakımı ve Ebeveyn İzni Yardımları

+1

Vefat İzni

Mazeret İzni

Gönüllü Hizmet İzni

+70

Tatil ve İzin