top of page
Turkish Airlines
Turkish Airlines

Sektör:

Havayolu

Çalışan Sayısı:

33000

Kuruluş:

1933

ve şehirleri birbirine bağlayan gökyüzü serüvenimiz daima zirveyi hedefleyerek hız kesmeden devam ediyor.

HAKKINDA

1933 yılında “5 tayyare” ile başlayan gökyüzü hikâyemiz; 90. yılımızı kutladığımız bugün, 415’ten fazla uçağımızla dünyanın en fazla ülkesine uçan hava yolu olma unvanını taşıyarak devam ediyor.
Rakipsiz uçuş ağımız, genç ve modern filomuz, yolcularımıza sunduğumuz standartları göklere çıkaran seyahat deneyimi sayesinde Avrupa’nın en iyisi olarak kıtaları aşan bir başarı öyküsünü sürdürüyoruz. Yıllar geçtikçe büyüyen havacılık tutkumuz ve yolcularımızı benzersiz keşiflerle buluşturma arzumuzla dünyada 340’tan fazla noktaya uçuyoruz. Türk bayrağını dünyanın dört bir yanına gururla taşıma mutluluğuyla yolcularımıza daha büyük bir dünyanın kapılarını aralıyoruz.
Yeni deneyimlere ilham veren; insanları, kültürleri, kıtaları, ülkeleri...

HAKKINDA

1933 yılında “5 tayyare” ile başlayan gökyüzü hikâyemiz; 90. yılımızı kutladığımız bugün, 415’ten fazla uçağımızla dünyanın en fazla ülkesine uçan hava yolu olma unvanını taşıyarak devam ediyor. Rakipsiz uçuş ağımız, genç ve modern filomuz, yolcularımıza sunduğumuz standartları göklere çıkaran seyahat deneyimi sayesinde Avrupa’nın en iyisi olarak kıtaları aşan bir başarı öyküsünü sürdürüyoruz. Yıllar geçtikçe büyüyen havacılık tutkumuz ve yolcularımızı benzersiz keşiflerle buluşturma arzumuzla dünyada 340’tan fazla noktaya uçuyoruz. Türk bayrağını dünyanın dört bir yanına gururla taşıma mutluluğuyla yolcularımıza daha büyük bir dünyanın kapılarını aralıyoruz. Yeni deneyimlere ilham veren; insanları, kültürleri, kıtaları, ülkeleri ve şehirleri birbirine bağlayan gökyüzü serüvenimiz daima zirveyi hedefleyerek hız kesmeden devam ediyor.

KÜLTÜR

ÇALIŞAN GÖRÜŞLERİ

Kültür

+70

OLANAKLAR / YAN HAKLAR

Profesyonel Gelişim İmkanları

+70

Ofis Olanakları

+70

Çeşitlilik

+70

Ücret, Yan Haklar ve Emeklilik

+70

Sağlıklı Yaşam ve Sağlık Sigortası

+70

Çocuk Bakımı ve Ebeveyn İzni Yardımları

+70

+70

Tatil ve İzin

ÇALIŞAN DENEYİMİ

Q.

Add a Title

Add a Title

Add a Title

Add paragraph text. Click “Edit Text” to customize this theme across your site. You can update and reuse text themes.

A.

"undefined" Çalışan Deneyimini sunan çok mutlu bir şirkete katılmak ister misiniz?

Nasıl Kutladılar