top of page
Veribox
Veribox

Sektör:

BT Danışmanlık Hizmetleri

Çalışan Sayısı:

60

Kuruluş:

2020

Veribox Technology; Veri Tabanı Yönetim Hizmetleri, Sistem Altyapı Yönetim Hizmetleri DevOps CI/CD Hizmetleri, Sap Basis Danıșmanlık Hizmetleri, Orta Katman Yönetim Hizmetleri, İș Zekası Danıșmanlık Hizmetleri, Dedike Kaynak-IT Head Hunting Hizmetleri, Yazılım Geliștirme Projeleri gibi konularda servisler ve ürünler sunmaktadır. Veribox Technology; bilgi teknolojileri, sigortacılık, bankacılık, perakende, enerji, otomotiv, kamu, ve daha birçok sektörde yer alan müşterilerine sektörlerin iş ihtiyaçlarına yönelik sunduğu servis ve ürünleriyle, müşterilerinin tedarik zincirinden müşteri deneyimine dek katma değer sağlayarak dijitalleştirmektedir. Veribox Technology geleceğe dönük teknolojik çözümleri ile kurumları geleceğe taşımaktadır.

Başta DevOps, Linux/Unix, SAP ve Veri Tabanı teknolojileri olmak üzere Veri Ambarı, İş Zekası ve Raporlama Uygulamaları, Sistem Yönetim Çözümleri, Yazılım Geliştirme, iş sürekliliği platformları ve donanım tedariği konularında müşterilerine geleceğin çözümlerini sunmaktadır.

HAKKINDA

Veribox Technology, insana değer veren yaklaşımı ile sektöründe öncü olmayı hedefleyen bir teknoloji şirketidir.
Müşterilerine hızlı, güvenli, kaliteli hizmet veren esnek çözümler sunan Veribox Technology konusunda tecrübeli uzman kadrosuyla teknoloji danışmanlığı sağlamaktadır.

Veribox Technology olarak 20 yılı aşkın bilgi ve tecrübeyi iş dünyasının hizmetine sunmaktayız. Yenilikçi hizmet ve ürünleriyle kurumlara rekabet avantajı ve verimlilik kazandırmaktayız; iş yapış modeli, vizyonu partnerlerine verdiği önem ile iş kolunda liderliğini sürdürmektedir.

Vizyonumuz, yeni nesil teknolojiler sağlayan, uçtan uca çözümler sunan, kendi ürün ve hizmetlerini geliştiren güçlü bir teknoloji şirketi olmaktır. Kurumların dijital dönüşümlerinde hizmet sağlayıcı görevi gerçekleştiren...

HAKKINDA

Veribox Technology, insana değer veren yaklaşımı ile sektöründe öncü olmayı hedefleyen bir teknoloji şirketidir. Müşterilerine hızlı, güvenli, kaliteli hizmet veren esnek çözümler sunan Veribox Technology konusunda tecrübeli uzman kadrosuyla teknoloji danışmanlığı sağlamaktadır. Veribox Technology olarak 20 yılı aşkın bilgi ve tecrübeyi iş dünyasının hizmetine sunmaktayız. Yenilikçi hizmet ve ürünleriyle kurumlara rekabet avantajı ve verimlilik kazandırmaktayız; iş yapış modeli, vizyonu partnerlerine verdiği önem ile iş kolunda liderliğini sürdürmektedir. Vizyonumuz, yeni nesil teknolojiler sağlayan, uçtan uca çözümler sunan, kendi ürün ve hizmetlerini geliştiren güçlü bir teknoloji şirketi olmaktır. Kurumların dijital dönüşümlerinde hizmet sağlayıcı görevi gerçekleştiren Veribox Technology; Veri Tabanı Yönetim Hizmetleri, Sistem Altyapı Yönetim Hizmetleri DevOps CI/CD Hizmetleri, Sap Basis Danıșmanlık Hizmetleri, Orta Katman Yönetim Hizmetleri, İș Zekası Danıșmanlık Hizmetleri, Dedike Kaynak-IT Head Hunting Hizmetleri, Yazılım Geliștirme Projeleri gibi konularda servisler ve ürünler sunmaktadır. Veribox Technology; bilgi teknolojileri, sigortacılık, bankacılık, perakende, enerji, otomotiv, kamu, ve daha birçok sektörde yer alan müşterilerine sektörlerin iş ihtiyaçlarına yönelik sunduğu servis ve ürünleriyle, müşterilerinin tedarik zincirinden müşteri deneyimine dek katma değer sağlayarak dijitalleştirmektedir. Veribox Technology geleceğe dönük teknolojik çözümleri ile kurumları geleceğe taşımaktadır. Başta DevOps, Linux/Unix, SAP ve Veri Tabanı teknolojileri olmak üzere Veri Ambarı, İş Zekası ve Raporlama Uygulamaları, Sistem Yönetim Çözümleri, Yazılım Geliştirme, iş sürekliliği platformları ve donanım tedariği konularında müşterilerine geleceğin çözümlerini sunmaktadır.

Cezmi Aydoğdu - Founder

Happy Place to Work ödülüyle beraber Veribox Teknolojinin mutlu çalışan kadrosuyla hizmet kalitemizi de bütünleştirdiğini ve gelecekteki ekip arkadaşlarımızla ve müşterilerimizle güzel iş birlikleri kurabileceğimizin göstergesi olduğuna inanıyoruz.
Cezmi Aydoğdu - Founder

KÜLTÜR

Açık Kapı Politikası

İş Birliği

Geri Bildirim Kültürü

ÇALIŞAN GÖRÜŞLERİ

Rahat Kıyafet Politikası

Açık Kapı Politikası

Mentorluk

Kültür

+13

OLANAKLAR / YAN HAKLAR

Öğrenme & Gelişim Programları

Eğitim ve Kurs Desteği

Sertifikasyon ve Lisans Desteği

Profesyonel Gelişim İmkanları

+7

Açık Ofis Planı

Yerinde Fitness Merkezi

Uzaktan/Hibrit Çalışma Fırsatları

Ofis Olanakları

+10

Eşit İstihdam Fırsatı Politikası

Cinsiyet Eşitliği İnisiyatifleri

Ayrımcılığa Karşı Politikalar

Çeşitlilik

+70

Ücret, Yan Haklar ve Emeklilik

+70

Yerinde Fitness Merkezi

Sağlık Taramaları

Sağlıklı Yaşam ve Sağlık Sigortası

+70

Ücretli Ebeveyn İzni

Çocuk Bakımı ve Ebeveyn İzni Yardımları

+70

Hastalık İzni

Yenilenme İzni

Vefat İzni

+1

Tatil ve İzin

ÇALIŞAN DENEYİMİ

Başkalarına çalıştığım işyerinin ismini söylemekten gurur duyuyorum.

95%